Slavia Stachovice – FK Nové Sady 0:6 (0:3)

Olomoucký tým šel do vedení již v osmé minutě zápasu. Po rohovém kopu Bartoškové usměrnila míč do sítě střelkyně zápasu Lexová. Další branky přišly až v závěru prvního poločasu.

Ve 39. minutě potáhla míč po pravém křídle Drahníková, přesně odcentrovala do šestnáctky a Bartošková nezaváhala. Dvě minuty před změnou stran přidala třetí gól hostů Lexová, která využila lobovanou přihrávku Němcové.

Třetí gól v utkání zaznamenala Lexová v 54. minutě. Štěpánková poslala dlouhý pas z obrany na polovinu domácích, Lexová prošla až do vápna a gólmance domácích nedala šanci.

O dvě minuty později se podruhé v utkání zapsala do listiny střelkyň Bartošková. Ve finále celé akce se dokázala proháčkovat přes poslední bránící hráčku a trefila šibenici. Sedm minut před koncem si Bartošková dovolila přejít přes dvě hráčky, přesně přihrát na nabíhající Lexovou a půltucet byl na světě.

„Stachovice si nevytvořily žádnou šanci a v podstatě neohrozily naši branku. Zápas se většinou odehrával na polovině domácích a naše vítězství mohlo být ještě výraznější. Se třemi body jsem samozřejmě spokojená“ řekla po utkání trenérka novosadského týmu Marcela Míšelnická.

Branky: 8., 43., 54. a 83. Lexová, 39. a 56. Bartošková.

Sestava Nových Sadů: Lakomá – Crhová, Kopřivová, Štěpánková, Žváčková, Bartošková, Němcová, Drahníková, Grundová (62. Peňázková), Lexová, Karasová (46. Milatová). Trenérka Marcela Míšelnická.

Další výsledky: DFK Holešov – AFC Veřovice 11:0 (6:0), branky Samsonková 2, Háblová 2, Pechová, Stolařová, Brezanská, Bakalíková, Dobroslávková, Kuldová. FC Vítkovice – Slovan Ostrava 0:7 (0:2), branky Kotásková 2, Kubečková, Vilímková, Húšťavová, Jankovová, Hudcová. Spartak Lubina – Comfort Dobratice 4:3 (2:2), branky Klečková 2, Tihelková, Marková – Šmídová 2, Skočková. ČSAD Havířov – 1.FC Přerov 3:1 (1:1), branky Hyklová, Minolová, Volfová – Mazalová. TJ Krnov – Valašské Meziříčí 5:0 (3:0), branky Fiedlerová 3, Šrajbrová, Schoberová.