Domácí hráčky vyráběly jednu šanci za druhou. Vprvní půli se proměnily v gól čtyřikrát. Ve 14. minutě dostala Bartošková centr od brankové čáry a dokázala propasírovat míč za záda gólmanky poprvé, v 19. minutě přistál odražený míč u nohy autorky první branky a Bartošková bez problémů zvýšila.

Nejlepší střelkyně celé soutěže Drahníková ve 36. minutě přidala z těžkého úhlu třetí gól a dvě minuty před změnou stran zvýšila na 4:0 z přímého volného kopu. Tři minuty po přestávce měla příležitost Lexová, když kopala pokutový kop po faulu na Drahníkovou, ale trefila břevno. V 52. minutě se dočkaly i hráčky Krnova. Na 4:1 upravila Sedláčková.

Domácí tým byl při chuti a v 60. minutě přidala další gól opět Drahníková. O čtyři minuty později se dočkala i Lexová. Deset minut před koncem využila Šrajbrová chybné vyběhnutí Lakomé a snížila na 6:2. Po dvou minutách hry si Němcová pohrála s obranou a přidala sedmý gól. Tečku za utkáním udělala Drahníková.

FK Nové Sady – TJ Krnov 8:2 (4:0)

Branky: 36., 43., 60. a 84. Drahníková, 14. a 19. Bartošková, 68. Lexová, 82. Němcová – 52. Sedláčková, 80. Šrajbrová. Rozhodčí: Piňos.
N. Sady: Lakomá – Crhová, Grundová, Bartošková, Hraběová, Kopřivová, Lexová, Drahníková, Žváčková (60. Karasová), Němcová, Osmanová. Trenér Zdeněk Konupčík.

Další výsledky:
Vítkovice – Lubina 0:3 (0:3), Veřovice – Havířov 0:8 (0:6), Ostrava – DFK Holešov 3:4 (3:1), Dobratice – Stachovice 6:1 (4:0), V. Meziříčí – 1. FC Přerov – nehráno.