Domácí měli tradičně dobrý start do utkání. První vzrušení přinesly dva rohové kopy. Při prvním se vyznamenal gólman Náměště Běhal, další šanci zahodil Růžička střelou vysoko nad.

V další fázi převzali iniciativu hosté a v první půli domácí hráče již k ničemu podstatnému nepustili. Ve 22. minutě domácí faulovali šest metrů před velkým vápnem téměř v přímém směru na branku. K míči se postavili dva hráči. Kvapil nechal svého kolegu jen proběhnout a sám perfektně vystřelil do pravého horního růžku - 0:1.

Domácí se ani po obdrženém gólu do konce první půle nezvedli, hosté je v pohodě drželi daleko od své svatyně. Po přestávce se domácí pokoušeli o tlak, ale před brankou Náměště byli bezzubí a bez invence.

Hosté využívali každou možnost k přechodu do rychlého protiútoku a byli mnohem nebezpečnější. V 57. minutě tvrdě vystřelil Zajíček, ale jeho střela s opačnou falší minula cíl.

V 67. minutě zamířil Zajíček z hranice šestnáctky podruhé a mnohem přesněji. Jeho střelu sice Kašpárek vyrazil, ale jen k dobíhajícímu Keclíkovi, který pohodlně poslal míč do odkryté branky - 0:2.

Také domácím se podařilo dostat míč za brankovou čáru, ale jak se později ukázalo autové vhazování prodloužil Kryl do sítě rukou… Novosadští prohráli a museli opustit sympatickou sedmou příčku tabulky.

FK Nové Sady - SK Náměšť na Hané 0:2 (0:1)

Branky: 22. Kvapil, 67. Keclík. Rozhodčí: Jiří Petrů. ŽK: Grézl, Šubrt, Kryl - Pospíšil. ČK: 84. Šubrt (N.S. - po druhé žluté).
Nové Sady: Kašpárek - Jahoda, Raiskup (46. Urbánek), Růžička, Novotný (76. Sloupenský), Kopp, Kryl, Dočkal, Ronza, Šubrt, Grézl (84. Foukal). Trenér Petr Jeřábek.
Náměšť: Běhal - Pospíšil, Tisoň, Stejkal, Pápica, Kvapil, Dostál (86. Daňhel), Heil, Zajíček, Sekyra, Keclík (76. Filípek). Trenér Tomáš Jelínek.