Hosté v roli mírného favorita zahrozili ve 4. minutě, ale Přikrylova hlavička po rohovém kopu skončila nad břevnem Řezníčkovy branky. V 7. minutě chybovala obrana hostí, ale Rubáček tutovku zazdil. O deset minut později rozehrál Pospíšil roh na Bahounka, jeho ránu však srazil obránce na roh.

Ve 26. minutě kopal domácí Kvita přímý volný kop ze 30 metrů a jeho bomba skončila s pomocí tyče v Crhově síti - 1:0. Hosté ve snaze o vyrovnání zvýšili úsilí a výsledkem bylo několik šancí, ale bez gólového efektu.

Co se nepovedlo v první půli, to přišlo ve druhé. Nejdříve měli sice domácí příležitost zvýšit vedení, ale Pospíšilovu gólovku při přečíslení tři na dva vyškrábl Crha na roh. Z protiútoku zakončil Bahounek pěknou kombinaci hostí střelou z jedné po přihrávce Strupka a bylo srovnáno.

Osm minut na to centroval Bahounek z přímého kopu a Pospíšil poslal hosty hlavou do vedení - 1:2. Bouzovští usazeni na půli domácích stále ohrožovali Řezníčkovu branku, především Bahounkovy přímáky volaly po gólu.

Štěstí stálo při domácích v 76. minutě, když se Strupkův oblouček odrazil od břevna. Tři minuty před koncem uhodili hosté potřetí. Na Bahounkův centrovaný míč z přímého kopu vystoupal do výšky agilní Strupek a parádní hlavičkou uzavřel na konečných 1:3.

FK Přáslavice – Sokol Bouzov 1:3 (1:0)

Branky: 26. Kvita – 51. Bahounek, 59. Pospíšil, 87. Strupek. Rozhodčí: Stanislav Kaláb. ŽK: Petr – Přikryl. Diváci 150.
Přáslavice: Řezníček – Horák, Novotný , Pospíšil, Weiser - Kvita, Petr, Prokeš (85. Gillar), Konar - Drga (61. Drlík), Rubáček (79. Chrascina). Trenér Jiří Pekař.
Bouzov: Crha – Dvořáček, Pavelka, Bahounek, Vyroubal - Přikryl, Pospíšil, Kukrle, Másilko (60. Zapletal) - Haic, Strupek. Trenér Ladislav Crha.