Hosté se od úvodního hvizdu usadili na soupeřově půlce a nenechali brankáře Zemana v klidu. Ve 4. minutě se po pravé straně prosadil Strupek, ale jeho přihrávka prošla celým vápnem bez povšimnutí.

V dalších minutách zkoušel štěstí Bahounek, ale ani jeden ze tří střeleckých pokusů nenašel cestu do domácí sítě. Gólu se hosté dočkali v 18. minutě, když Šilberský poslal míč na levou stranu Strupkovi, ten přihrál před branku Votavovi, který špičkou kopačky překonal Zemana – 0:1.

Ve 25. minutě znovu neuspěl Bahounek z přímého kopu. Tři minuty na to se dostali domácí poprvé k zakončení, ale Huf branku netrefil. Hned z protiútoku mohli hosté zvýšit náskok, když Přikrylův centr po úniku zprava napálil Fišara jen do gólmana, odražený balón přihrál Bahounek Šilberskému, ten ale minul prázdnou bránu.

Pět minut před pauzou se pokoušeli o vyrovnání Hasoň a Hejtman, ani jeden však netrefil mezi tři tyče. V poslední minutě první půle předvedl Votava nůžky po centru Přikryla, ale mimo.

Pět minut po pauze našel další Přikrylův centr Strupka, střelu však vyrazil Zeman na roh. O dvě minuty později už byl Strupek úspěšnější. Přikryl přenesl křížně na Šilberského, ten dal pod sebe Strupkovi a jeho placírka skončila v levé šibenici – 0:2.

V 64. minutě už to bylo o tři. Šilberský poslal přesný pas na Haice a ten se v koncovce nemýlil – 0:3. V 76. a 80. minutě opět pálil Bahounek a opět těsně vedle.

Minutu před koncem měl na noze čtvrtý gól Strupek, ale zblízka trefil pouze Zemana. Tečku za utkáním udělal Bahounek, jeho bombu z přímáku však Zeman s námahou vyrazil.

FK Autodemont Horka nad Moravou - Sokol Bouzov 0:3 (0:1)

Branky: 18. Votava, 52. Strupek, 64. Haic. Rozhodčí: Jan Elšík. ŽK: Liščinský, Coufal - Blekta. Diváků: 30.

Horka: Zeman – Dostál, Fiala, Bundil, Liščinský (67. Moravec), Beneš, Coufal, Huf, Hejtman, Hasoň, Sigmund.

Bouzov: Šild – Pospíšil, Pavelka, Blekta, Přikryl, Vrba (46. Haic), Fišara, Bahounek, Šilberský, Strupek, Votava (75. Hovanec). Trenér Ladislav Crha.