„Jsem se sebou spokojený, i když to vždycky může být lepší,“ prohlásil Bajer po odvetě s Aberdeenem, který Sigma zostudila celkovým skóre 8:1. „Je to pro nás skvělé, že jsme postoupili,“ liboval si.

Rozhovor

Celý zápas jste hráli aktivně a nic nenechali náhodě. Naopak soupeř hrál dost odevzdaně. Máte taky ten pocit?
Soupeř měl v hlavách, že je pro ně zápas již ztracený a podle toho to taky vypadalo. My jsme chtěli hrát celý zápas i za stavu 3:0 svoji hru. Chtěli jsme kombinovat, neztrácet míče a myslím, že jsme zaslouženě postoupili. Jak ve Skotku, tak doma jsme předvedli velmi dobrý výkon.

Byl jste v zápase hodně vidět. Seděla vám role režiséra hry?
Jsem se svým výkonem spokojený, ale vždycky to může být lepší. Měl jsme hodně balonů, chtěl jsem tvořit a rozdávat míče ze středu zálohy. Myslím, že se mi to dařilo, ale i ostatní kluci hráli výborně. Hrajeme jako tým a je pro nás skvělé, že jsme postoupili.

Na soupeře jste vletěli a dali mu za poločas tři branky. Byla to vaše taktika jít od začátku zápasu naplno do útoku?
Nechtěli jsme hrát zezadu, i když jsme měli nahráno z prvního zápasu ve Skotsku. Dali jsme brzo gól a celý zápas byl v našich rukou a měli jsme ho pod kontrolou.

Na Andrově stadionu byla výjimečná atmosféra. Jak se vám hrálo s takovou podporou v zádech?
Atmosféra byla famózní. Diváci byli skvělí a věřím, že přijdou znovu udělat podobnou kulisu. To se pak hraje samo, když vás žene takové obecenstvo.