Úvod utkání papírové předpoklady začal naplňovat. V deváté minutě byl ve vápně faulován Petrů a nařízený pokutový kop poslal Smělý přesně k tyči – 1:0. Ve 14. minutě se dostal do šance Mariánek, jeho střelu sice Matějček vytáhl na roh, ale hosté si při Vyroubalově exekuci rohového kopu nepokryli hlavičkáře Petrů a rázem prohrávali o dvě branky. To ovšem bylo ze strany domácích na dlouhou dobu vše. Drahlovští čtyři minuty před změnou stran získali lacino míč, dostal se k němu jako poslední Vrba a zkušeně střelou po zemi zařídil kontaktní gól.

V úvodu druhé půle měli domácí více ze hry, ale do šance se nedostali. Hosté dobře bránili, několikrát se rychlým přechodem hry dostali na dostřel domácí svatyně, ale domácího gólmana nedokázali překvapit. V 88. minutě Lojka poslal centr do prořídlé obrany domácích, míč si našel Řezníčka, ten přenechal možnost vystřelit volnému Smyčkovi, který ji využil.


TJ Slovan Černovír – FC Drahlov 2:2 (2:1)


Branky: 9. Smělý (p.k.), 14. Petrů – 41. Vrba, 88. Smyčka. Rozhodčí: Kamil Krutovský. ŽK: Petrů, Brož, Pučálka, Smělý – Matějček, Janda. Diváků: 250.
Černovír: Žoch – Holásek, Petrů, Brož, Pučálka - Frank, Mariánek (64. Šprnda), Vrána, Vyroubal - Smělý, Špička. Trenér Martin Suchánek.
Drahlov: Matějček – Giesel, Mádr, Lojka, Zaorálek - Líňa (53. Kawij), Janda, Vrba, Hejníček (84. Smyčka) - Řezníček, Neubauer (57. Kowalczuk). Trenér Jaromír Jurásek.