V úvodu utkání se protáhl do gólové šance Strupek, ale v rozhodující chvíli mu míč utekl. Následovaly dvě standardní situace v podání Pavelky a Muchky, ovšem bez efektu. Ve 14. minutě byl na levé straně šestnáctky faulován Čapka, sám si postavil míč a překvapil všechny - 0:1.

O čtyři minuty později předvedli domácí učebnicovou akci, ale Strupkovu přihrávku poslal Muchka do levé tyče. Ve 31. minutě zlikvidoval domácí brankář Crha Čapkův přímý kop i následnou dorážku Strecka. Pět minut nato se Čapka lehce uvolnil, poslal míč Streckovi a ten tváří v tvář Crhovi nezaváhal - 0:2.

Hned po rozehrávce domácí vybojovali roh, který Strupek posadil na hlavu Vyroubalovi, a bylo to jen o gól. Ve 42. minutě se k přímáku postavil Strupek, ale jeho bombu vyškrábl Zavadil na rohový kop, po němž Zámečník hlavou trefil protihráče na brankové čáře. 18 vteřin po pauze už to bylo 1:3. Domácí asi ještě vstřebávali teplo ze šatny, když se individuálně prosadil Krasula a šajtlí poslal míč přesně k levé tyčce Crhovy branky.

Bouzovští se snažili tlačit před Zavadilovu svatyni, ale hosté hrozili z rychlých protiútoků a častých přímých kopů, které velmi dobře zahrával Čapka. Navíc domácí dohrávali od 60. minuty v deseti po druhé žluté kartě a následném vyloučení Zámečníka. Do dobrých příležitostí se ještě dostali Vyroubal, Muchka a Strupek, ovšem bez gólového efektu.

Sokol Bouzov - Sokol Štarnov 1:3 (1:2)

Branky: 38. Vyroubal - 14. Čapka, 36. Streck, 46. Krasula. Rozhodčí: Stanislav Kaláb. ŽK: Zámečník - Porč, Neplech, Vašička, Streck. ČK: Zámečník. Diváků: 240.
Bouzov: Crha - Dvořáček, Listopad, Pavelka, Vyroubal - Zámečník, Muchka, Pospíšil, Unzeitig - Gallo (4. Zapletal), Strupek. Trenér Ladislav Crha.
Štarnov: Zavadil - Porč, Vánský, Hanus, Čapka (75. Čech) - Krasula, Neplech (70. Čtvrtlík), Vašička, Ditrich - Šimek, Streck. Trenér Roman Hanus.