Tradiční hanácký pravý bek Brazilec Rossi je v trestu za červenou kartu v Jablonci, takže šanci dostal Nuc. A vedl si dobře. Předvedl bezchybný výkon, přitom proti němu hrál zkušený záložník Tomáš Poláček.

„Hrálo se mi celkem dobře. Nervozita ze mě opadla hned na začátku a pak už jsem to bral jako každý jiný zápas,“ řekl Tomáš Nuc. Jako každý jiný zápas to ovšem nebylo, prohrát s oslabeným soupeřem, když se vede po poločase o dva góly, to se nestává každý týden.

„Chyba byla, že jsme některé situace nedohráli až do konce. Klidně to mohlo skončit pět nula. A pak jsme v závěru inkasovali v nastavení na dva dva, to byl takový hřebíček do rakve,“ podotkl Nuc.

Výsledek mu premiéru trošku zkazil. „Těšil jsem se na to celý týden. Užíval jsem si to. Jen mi to trošku zkazil ten konec, kdy jsme takhle ztratili vyhraný zápas,“ řekl Nuc.

V nejvyšší soutěži teprve začíná, ale problém například s kondicí nemá. „Fyzicky jsem byl dobře připravený. Snad mám dar od Boha, že mám dobré plíce, takže jsem to zvládl bez problémů,“ uvedl Nuc.

Hlavu si nedělal ani se souboji proti ostříleným prvoligovým hráčům. „Měl jsem jeden tvrdší střet s Papadopulosem. Ale většinou na mě byl Poláček a bylo to bez potíží,“ podotkl Nuc.

V neděli proti Kladnu by mohl být znovu v sestavě. Rossi bude ještě v trestu. „Uvidíme, jak se rozhodne trenér, jestli mi dá důvěru. Ale pokud ano, tak budu určitě makat a bojovat o fleka. Jsem mladý, musím zatnout zuby a jít mu po místě,“ podotkl Nuc.

„Boleslav si teď vyříkáme a s Kladnem budeme chtít získat tři body, ať se dějo co se děje,“ podotkl Nuc.