Za trenéra Cviertny ještě olomoucký rodák hrával. Před startem ročníku 2007/08 ale nový kouč Petr Samec vsadil na jiné koně, a Dombi putoval na hostování do Třince. Ale tam se mu nedařilo.

„Útočník je od toho, aby střílel branky. Já nedal žádnou, na druhou stranu týmu se nedařilo celkově. Moc šancí jsme si ovšem nevytvářeli, což se nakonec promítlo i v tabulce,“ poznamenal třicetiletý fotbalista.

Vrátil se zpět do Hlučína. „Měl jsem sezení s panem Kotem (majitel FC Hlučín, pozn. red.), který mi řekl, že si mohu hledat angažmá jakožto volný hráč,“ uvedl.

„Rozhodnutí klubu jsem vzal jako realitu. Nedá se nic dělat, takový je fotbalový život,“ pokrčil rameny hráč, který svého manažera nemá a vše si řeší sám.

O tom, kde bude na jaře hrát, ještě jasno nemá. „Zatím je to hodně čerstvé. Nějaké oťukávání již na řadu přišlo, ale nic konkrétního,“ přiznal Dombi.

O tom, zda dává přednost zahraničí, nebo Česku, řekl: „Tomu nechávám volný průběh. Ale abych pravdu řekl, třeba do třetí rakouské ligy se mi moc nechce.“

Angažmá sice ještě nemá, avšak zimní přípravu ošidit nechce, kondici nabírá doma v Olomouci. „Trénuji individuálně. Vím, že to není ono, potřebuji být ale fyzicky dobře připraven,“ zdůraznil.

„Chtěl jsem původně trénovat s Hlučínem, ale nedopadlo to,“ pokrčil rameny a dodal: „Přece jen je lepší trénovat s týmem. Člověk tak může pracovat i s míčem.“

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z OLOMOUCKA

Moje OlomouckoSportKulturaPodnikáníČerná kronika