Hosté přijeli s gloriolou vítězství nad lídrem soutěže, když v minulém kole porazili Brodek u Přerova, naopak domácí po přestřelce 4:3 odjeli z Paseky s prázdnou. Babičtí tak byli pasováni do role papírového favorita a vývoj prvního poločasu tomu nasvědčoval. Tlačili se na polovinu domácích a v sedmé minutě poprvé zahrozili, když Lindaur trefil tyč Mackovy branky.

Domácí měli první šanci po půlhodině hry, kdy střela Gasty z hranice velkého vápna jen těsně minula cíl. V závěru první půle vyslal pěknou střelu babický Segeň, kterou Macek vytáhl na roh a minutu před přestávkou střílel Borovička těsně vedle. Po změně stran se role obrátily. Aktivnější byli domácí. V 51. minutě přihrál Pavlinec Spáčilovi, ale jeho hlavička gólmana hostů ještě neohrozila.

Skóre se měnilo v 58. minutě. To hrál Směták ve vápně rukou a Gasta se střelou z pokutového kopu nemýlil - 1:0. V 66. minutě přišel na hřiště domácí Červinka, který se pokoušel domácí útok ještě více rozhýbat. Nejdříve jeho střela jen těsně minula cíl, ale čtyři minuty před koncem se dočkal. Po přímém volném kopu Pavlince tečoval míč za záda gólmana Babic.

SK Chválkovice - TJ Sokol Babice 2:0 (0:0)

Branky: 58. Gasta (p. k.), 86. Červinka. Rozhodčí: Kamil Krutovský. ŽK: Vávra, Ihnát, Zahrada -Spáčil, Koudela, Směták, Dokoupil. Diváků: 70.
Chválkovice: Macek -Zahrada (87. Kráček), Ihnát, Pítr, Nestrojil (28. Spáčil) - Britaňák, Pavlinec, Vávra, Gasta - Odstrčil, Zapletal (66. Červinka). Trenér Oto Vyskočil.
Babice: Provaz - Segeň, Sáblík, Kymlička, Vacula - Dokoupil, Lindaur, Směták, Borovička - Koudela (64. Čech), Spáčil (75. Draxl). Trenér Herman Nisner.