Originální dres fotbalové reprezentace s podpisy hráčů a reprezentační kšiltovkou vyhrává nejlepší tipér z olomouckého okresu, kterým se stal Vladimír Lakomý z Blatce.

Na druhém místě se umístil Milan Látal z Olomouce. Za své výsledky obdrží voucher na 500 Kč, který lze využít na libovolné předplatné z produkce vydavatelství Vltava Labe Media. Pokud je hodnota předplatného nižší než 500 Kč, dostane jej vítěz zdarma.

Další soutěžící z Olomoucka, kteří se umístili do desátého místa, obdrží věcné ceny od FAČR. Na ty se mohou těšit Petr Formánek a Monika Zouharová z Bouzova.

Slavnostní předání cen se vůbec poprvé uskuteční ve druhé polovině července na společném setkání oceněných v olomoucké restauraci M3 Kozlovna. Všichni výherci budou v nejbližších dnech kontaktováni redakcí Deníku. (spo)

Konečné výsledky Fortuna Tip ligy Deníku v Olomouckém kraji

1. místo
OL0145|Mojmír Kabelík|Přerov|7|119
2. místo
OL0174|Jiří Matoušek|Němčice nad Hanou|7|118
3. místo
OL0049|Pavel Šuba|Klokočí|10|116
4. místo
OL0004|Petr Müller|Prostějov|0|115
5. místo
OL0071|Vladimír Lakomý|Blatec|10|113
OL0051|Veronika Polusová|Hranice|7|113
OL0156|Jaroslav Polus|Hranice|7|113
8. místo
OL0041|Miroslav Takáč|Hranice|10|110
OL0085|Milan Látal|Olomouc|7|110
10. místo
OL0134|Petr Formánek|Bouzov|7|107
OL0060|Monika Zouharová|Bouzov|7|107
12. místo
OL0199|Ivana Coufalíková|Bedihošť|7|105
13. místo
OL0036|Dezider Bachorec|Hranice|7|104
14. místo
OL0173|Václav Zapletal|Šternberk|7|103
15. místo
OL0078|Antonín Hanák|Tážaly|7|102
OL0016|Pavel Hašek|Mohelnice|7|102
OL0015|Magda Hašková|Mohelnice|7|102
OL0155|Petr Šíp|Hranice|7|102
19. místo
OL0128|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|10|101
OL0118|Renata Benešová|Kralice nad Hanou|7|101
OL0142|Jarmila Galdová|Přerov|7|101
OL0083|Gustav Navrátil|Červená Lhota|7|101
OL0159|Božena Šípová|Hranice|7|101
OL0110|Oldřich Lošťák|Prostějov|4|101
25. místo
OL0090|František Kolomazník|Mariánské Údolí|4|99
26. místo
OL0135|Petr Čechovič|Olomouc|10|98
OL0053|Jana Šubová|Klokočí|10|98
28. místo
OL0030|Vladimír Staněk|Bílovice|10|97
29. místo
OL0171|Elena Kuxová|Střeň|10|95
OL0026|Roman Hlavinka|Stařechovice|4|95
OL0062|Věra Zouharová|Bouzov|4|95
32. místo
OL0027|Martin Hlavinka|Stařechovice|4|93
33. místo
OL0038|Petr Gajdoš|Bělotín|13|92
OL0144|Renata Kovaříková|Přerov|10|92
OL0023|Rostislav Mroček|Šumperk|7|92
OL0061|Josef Navrátil|Bouzov|7|92
37. místo
OL0102|Lubomír Sedlák|Milenov|10|91
OL0092|Renata Grčková|Hněvotín|7|91
OL0180|Petr Hučík|Němčice nad Hanou|4|91
40. místo
OL0086|Lenka Hrabalová|Olomouc|10|89
OL0008|Lucie Malíková|Loštice|7|89
42. místo
OL0172|Roman Zapletal|Šternberk|4|88
43. místo
OL0072|Bedřich Giesel|Třebčín|10|87
OL0131|Lukáš Valentík|Lipník nad Bečvou|10|87
45. místo
OL0065|Jan Koš|Štěpánov|10|86
OL0122|Lubomír Jurečka|Přerov|7|86
OL0006|Jan Malík, jun.|Loštice|7|86
OL0069|Libor Nezval|Blatec|7|86
OL0059|Ondřej Zouhar|Bouzov|7|86
50. místo
OL0067|Jaroslav Spurný|olomouc|7|85
51. místo
OL0079|František Škrob|Šternberk|7|84
52. místo
OL0017|Božena Čermáková|Jeseník|13|83
OL0052|Jaroslav Šuba|Hranice|13|83
OL0056|Ladislav Halbík|Babice u Šternberka|7|83
OL0024|Otakar Skácel|Staré město pod Sněžníkem|4|83
56. místo
OL0124|Miroslav Vymětal|Přerov|4|82
OL0133|Pavel Němčák|Troubky|0|82
58. místo
OL0081|Ivo Koutný|Olomouc|7|81
OL0003|Antonín Metelka|Šternberk|5|81
60. místo
OL0042|Radomír Klvaňa|Hranice|7|80
OL0070|Ladislav Nezval|Blatec|7|80
OL0115|Jaromír Přecechtěl|Bedihošť|4|80
OL0149|Miroslava Kociánová|Přerov|1|80
64. místo
OL0082|Jan Koutný|Olomouc|7|79
OL0058|Petr Fománek|Bouzov|4|79
66. místo
OL0160|Alexandra Remešová|Hranice|7|78
OL0193|Marie Zapletalová|Šternberk|7|78
68. místo
OL0094|Vladimír Polák|Hněvotín|10|77
OL0099|Jan Skopal|Valšovice|10|77
OL0091|Pavel Kryl|Mariánské Údolí|7|77
OL0011|Jan Malík|Loštice|7|77
OL0007|Augustin Malík|Loštice|7|77
OL0080|Roman Škrob|Šternberk|7|77
OL0040|Ondřej Uhýrek|Ústí|4|77
75. místo
OL0126|Petra Pohnanová|Přerov|5|76
OL0039|Daniel Tutka|Hranice|4|76
77. místo
OL0129|Ivo Navrátil|Přerov|7|75
78. místo
OL0010|Věra Malíková|Loštice|13|74
OL0152|Ospálek Jan|Zábřeh|10|74
OL0157|Blanka Látalová|Olomouc|10|74
OL0020|Jakub Kolba|Šumperk|4|74
OL0019|Petr Profous|Šumperk|4|74
83. místo
OL0013|Soňa Dolanská|Loštice|7|73
OL0136|Stanislav Holaň|Přerov|7|73
OL0125|Marek Netopil|Přerov|4|73
86. místo
OL0181|Tomáš Coufalík|Bedihošť|13|72
OL0073|Marie Gieselová|Třebčín|4|72
OL0105|Oldřich Šula|Hrabišín|0|72
89. místo
OL0009|Tomáš Malík|Loštice|10|71
OL0111|Libuše Héniková|Prostějov|7|71
OL0012|Zdena Komárková|Loštice|7|71
OL0033|Pavel Rovenský|Bělotín|4|71
OL0028|David Zapletal|Služin|4|71
OL0148|Radek Dokoupil|Přerov|0|71
OL0192|Petra Kolbová|Šumperk|0|71
96. místo
OL0112|Miroslav Coufalík|Bedihošť|4|69
OL0063|Roman Černocký|Babice|4|69
98. místo
OL0093|Leo Zankel|Olomouc|13|68
OL0123|Vladimír Ondrák|Přerov|10|68
OL0043|Alois Bocek|Bělotín|7|68
OL0025|Antonín Hlavinka|Služin|4|68
102. místo
OL0084|Martina Navrátilová|Olomouc|7|67
OL0140|Drahoslav Gebur|Přerov|5|67
OL0057|Leoš Drnovský|Vilémov|0|67
105. místo
OL0182|Monika Hlavová|Prostějov|1|65
OL0087|Jitka Malíčková|Olomouc|0|65
107. místo
OL0005|Ladislav Valenta|Bohutín|7|64
108. místo
OL0037|Pavel Brzica|Starý Jičín|4|63
109. místo
OL0139|Karel Chvatík|Přerov|10|62
OL0114|Zbyněk Lošťák|Prostějov|7|62
OL0121|Rudolf Hošák|Přerov|4|62
OL0166|Jana Mirulášková|Přerov|0|62
113. místo
OL0103|Petr Valenta|Bohutín|10|61
114. místo
OL0054|Viktor Chlebík|Bělotín|10|60
OL0151|Vladimír Bida|Beňov|0|60
OL0074|Miroslava Fantalová|Olomouc|0|60
117. místo
OL0032|Oldřich Trávníček|Prostějov|4|59
118. místo
OL0029|Miloš Mlčoch|Určice|5|58
OL0002|Vladimír Puškar|Šternberk|4|58
OL0207|František Resner|Šternberk|0|58
121. místo
OL0183|Miloslav Brázda|Čehovice|13|57
OL0022|Svatoslav Dvořák|Šumperk|0|57
123. místo
OL0116|Radoslav Hénik|Prostějov 6 Vrahovice|7|56
OL0018|Jaroslav Čermák|Jeseník|4|56
125. místo
OL0141|Věra Geburová|Přerov|5|55
OL0106|Marta Štěpánková|Tištín|5|55
OL0177|Antonín Lošťák|Určice|4|55
OL0185|Eva Halousková|Raková u Konice|0|55
129. místo
OL0021|Libor Šula|Hrabišín|0|53
130. místo
OL0107|Karel Štěpánek|Tištín|8|52
OL0188|Petra Halousková|Raková u Konice|0|52
OL0178|Alena Štěpánková|Prostějov|-2|52
133. místo
OL0066|Jan Buigl|Hvozd|10|51
134. místo
OL0132|Karel Drnovský|Přerov|10|50
OL0143|Karel Galda|Přerov|7|50
OL0117|Barbora Klimešová|Prostějov|7|50
OL0153|Antonín Uhýrek|Hranice|2|50
OL0206|Vlastimil Segeň|Babice|0|50
139. místo
OL0179|Milan Handl|Němčice|10|49
OL0186|Kamil Kohoutek|Náměšť na Hané|0|49
141. místo
OL0191|Iva Navrátilová|Šumperk|0|48
142. místo
OL0064|Jitka Černocká|Babice|0|47
143. místo
OL0104|Pavel Valenta|Hrabenov|4|46
OL0187|Josef Kohoutek|Náměšť na Hané|0|46
OL0167|Martin Kovář|Stará Ves|0|46
146. místo
OL0077|Jaroslav Kubík|Bělkovice|4|45
147. místo
OL0184|Jiří Kroupa|Prostějov|4|44
148. místo
OL0201|Lukáš Dvořák|Šumperk|0|43
149. místo
OL0076|Iveta Kubíková|Bělkovice|4|42
150. místo
OL0146|Jaroslav Skácelík|Přerov|4|41
OL0196|David Kolomazník|Mariánské Údolí|0|41
152. místo
OL0175|Dagmar Matoušková|Němčice|13|40
OL0176|Tomáš Hostr|Němčice|0|40
OL0088|Miroslav Kolomazník|Mariánské Údolí|0|40
OL0195|Kamil Schmied|Mariánské Údolí|0|40
156. místo
OL0150|Alena Dokoupilová|Přerov|10|38
OL0197|Barbora Havlíčková|Blatec|7|38
158. místo
OL0208|Tomáš Hučík|Němčice nad Hanou|13|36
OL0127|Jaromír Novotný|Přerov|0|36
OL0147|Antonín Ševeček|Přerov|0|36
OL0198|Roxana Mülerová|Prostějov|-2|36
162. místo
OL0101|Růžičková Hana|Paršovice|4|35
OL0113|Alena Lošťáková|Prostějov|1|35
OL0095|Vítězslav Polák|Hněvotín|1|35
OL0130|Michal Bartoněk|Přerov|0|35
166. místo
OL0169|Jitka Frydryšková|Mariánské Údolí|0|33
167. místo
OL0075|Marketa Kubíková|Bělkovice|4|32
OL0138|Pavel Poljanský|Přerov|1|32
169. místo
OL0050|Marie Dreiseitelová|Milenov|0|31
OL0164|Eva Frmozychová|Hranice|0|31
OL0202|Jana Subotová|Blatec|0|31
172. místo
OL0048|Antonín Růžička|Paršovice|4|29
OL0209|Jiří Sklenář|Posluchov|0|29
OL0046|Barbora Takáčová|Hranice|0|29
175. místo
OL0163|Jiří Volf|Hranice|0|28
176. místo
OL0096|Jaromír Šíma|Bělotín|7|27
177. místo
OL0034|Radim Frydrych|Hranice|0|26
OL0213|Simona Kolomazníková|Mariánské Údolí|0|26
179. místo
OL0161|Rita Steckerová|Hranice|0|25
180. místo
OL0190|Jarmila Apoštolová|Mohelnice|0|24
181. místo
OL0158|Jiří Pavelka|Přerov|0|23
OL0212|Zlatka Slováková|Olomouc-Lošov|0|23
183. místo
OL0200|Markéta Kubíková|Bělkovice|0|22
OL0109|František Macák|Šumperk|0|22
OL0100|Antonín Růžička, ml.|Paršovice|0|22
OL0194|Ladislav Švarc|Olomouc|0|22
187. místo
OL0214|Jana Machačová|Bořetice|0|21
OL0211|Otto Slovák|Šternberk|0|21
189. místo
OL0220|Zdenek Jaroš|Vrbátky|0|20
OL0221|Ludmila Nezvalová|Blatec|0|20
OL0210|Pavel Šrámek|Mariánské Údolí|0|20
OL0035|Petr Takáč|Hranice|0|20
193. místo
OL0219|Jaroslav Grček|Hněvotín|0|19
194. místo
OL0068|Libor Šimčík|Olomouc|7|17
195. místo
OL0168|Jiřina Černocká|Šternberk|0|16
OL0165|Miroslava Frmozychová|Hranice|0|16
OL0218|František Sadlo|Měrotín|0|16
OL0098|Ladislav Šustek|Paršovice|0|16
199. místo
OL0189|Jiří Apoštol|Mohelnice|0|15
OL0216|Bronislav Machač|Bořetice|0|15
OL0215|Miroslav Majer|Tovačov|0|15
OL0120|Michal Petráš|Přerov|0|15
203. místo
OL0204|Renata Bouchalová|Přerov|0|14
204. místo
OL0031|Michal Petržela|Seloutky|0|13
OL0217|Josef Tvrdý|Sobačřov|0|13
206. místo
OL0089|Tibor Bottka|Mariánské Údolí|0|11
207. místo
OL0203|František Látal|Náměšť na Hané|0|10
OL0205|Petr Leinweber|Přerov|0|10
OL0097|Jarmila Růžičková|Paršovice|0|10
210. místo
OL0108|Igor Machálek|Mohelnice|0|7
OL0014|Augustín Volek|Loštice|0|7
212. místo
OL0154|Simona Bartošáková|Hustopeče|0|6
213. místo
OL0044|Vladimír Tutka|Hranice|0|5
OL0222|Miroslav Václavek|Babice u Šternberka|0|5
215. místo
OL0170|Jan Draviník|Olomouc|0|4
OL0162|Božena Uhýrková|Ústí|0|4
217. místo
OL0045|Miroslav Bartošák|Hustopeče|0|3
218. místo
OL0119|Lukáš Chytil|Přestavlky|0|2
219. místo
OL0137|Milan Kraus|Přerov|0|1
220. místo
OL0047|Miloš Surovík|Bělotín|0|0
221. místo
OL0055|Pavel Spurný|Hranice|0|-2