Spartak VTJ Lipník – Sokol Slavonín 1:1 (0:0)

Slavonínští si připsali druhou cennou remízu na turnaji. Vedení se ujal účastník I.A třídy Spartak Lipník brankou Bonka, v závěru srovnal slavonínský Suchánek.
Branky: Bonk – Suchánek.

1.HFK Olomouc U18 – FK Autodemont Horka n.M. 3:1 (1:0)

Holická dorostenecká osmnáctka předvedla solidní vstup do turnaje. Mladíci přehráli účastníka I.A třídy z Horky a rázem zaujali druhou příčku v tabulce.
Branky: Žádník 2, Paďour – Šustek.

SK Slatinice – Sokol Bouzov 5:4 (2:2)

Bouzov měl velmi blízko k druhému vítězství na turnaji. Ještě deset minut před koncem vedl 2:4, ale výraznými vlastními chybami odešli bouzovští hráči z trávníku se svěšenými hlavami. Poslední branku Slatinic si dali Bouzovští evidentně vlastní, ale milosrdný rozhodčí ji připsal slatinickému Dostálovi…
Branky: Dostál 2, Slezák, Tomášek, Saitz (p.k.) – Bahounek 2, Strupek, Škop.

FK Brodek u Přerova – Sokol Mostkovice 4:3 (2:1)

Brodek vstoupil do turnaje těsným vítězstvím nad Mostkovicemi, které podruhé na turnaji prohrály o jediný gól.
Branky: Vrba 3, Zatloukal – Kubeš 2, Dadák.

FK Šternberk – Sokol Konice 2:6 (2:4)

Šternberští se v první půli snažili držet krok se svým divizním soupeřem, ale po přestávce se v nepříjemném dešti již k ničemu nedostali a podruhé na turnaji výrazně prohráli.
Branky: Dombi, T. Hlaváček – Hloušek 2, Michalčák, Rus, Coufal.

FKNové Sady – Sokol Ústí 0:2 (0:0)

Nové Sady udržely v poločase bezbrankový stav, ale nakonec podruhé prohrály a jsou nadále bez bodu.
Branky: Skácel, Slivka.

1.HFK Olomouc U19 – Sokol Určice 2:3 (1:0)

Dorostenci pořadatele turnaje podali proti Určicím mnohem kompaktnější výkon než v prvním kole. Po hodině hry vedli brankami Navrátila a Paďoura 2:0, hosté se prosadili až v závěrečné půlhodince. Vítězný gól zaznamenal určický Los až tři minuty před koncem zápasu.
Branky: Navrátil, Paďour – Černý, Bořil, Los.

1.HFK Olomouc „B“ – FC Dolany 1:3 (0:1)

Nejsledovanější duel druhého kola vyhrály Dolany. Úvodní gól zápasu zaznamenal dolanský Kaczmarczyk, za domácí snižoval na 1:2 Kouřil.
Branky: Kouřil – Kluka 2, Kaczmarczyk.