SK Sigma U 19 – Teplice U 19 3:0 (0:0)

V prvním poločase měli domácí hráči míč častěji na kopačkách, byli aktivní, ale velké množství nevynucených ztrát je brzdilo v přechodu do finální části.

Ve druhé části hrála Sigma o poznání lépe, k čemuž velkou měrou přispěla 48. minuta a v ní Nekudův gól po spolupráci Pospíšila s Navrátilem. Na další gól se čekalo až do 84. minuty, kdy se opět trefil Nekuda, tentokrát po ideálním centru Šichora.

O dvě minuty později se Šichor nejlépe orientoval v pokutovém území hostí a tvrdou ranou nedal brankáři šanci.

Branky: 48. a 84. Nekuda, 86. Šichor. SK Sigma: Šustr – Přikryl, Murin, Koutný, Machalický – Šindelář – Kučera (70. Vašíček), Navrátil, Šichor, Pospíšil (60. Němčák) – Nekuda. Trenér Augustin Chromý.

SK Sigma U 17 – Teplice U 17 2:0 (1:0)

Papírově jasný favorit byli domácí, vždyť hrál druhý celek s posledním. Sigma začala náporem, jenže hosté se nebáli hrát fotbal a působili dobrým, sympatickým dojmem.

Přesto si vytvořili domácí několik dobrých šancí, ale střelecky se trápili. Největší šanci první půle měl Bernard, když se po centru Rolince ocitl sám před brankářem Teplic, první střelu mu brankář bravurně zneškodnil a vyražený míč nedokázal ze šesti metrů dostat do sítě, když levou nohou přestřelil bránu hostů. Ve 25. minutě už bylo veseleji, když Hála dostal Sigmu do vedení po centru Kostorka volejem na zadní tyč.

Po změně stran chtěla Sigma opět udeřit a získat klid na hru, to se jí podařilo, když ve 45. minutě byl faulován Kostorek v pokutovém území a sám hráč zvýšil na 2:0.

Teplice se k brance domácích často nedostávaly. Sigma měla závěr jasně ve svých rukou, branku už nevstřelila, i když měla ještě několik dobrých šancí.

Branky: 25. Hála, 45. (pen.) Kostorek. SK Sigma: Reichel - Talián, Maděrka, Krejčí, Malý - Kotůlek, Bernard, Rozsíval, Kostorek, Hála – Rolinc. Trenér Václav Jílek.