Sigma Olomouc U 19 - Jihlava U 19 3:0 (0:0)


Až na výjimky, jako při střele Pospíšila, se děj první půle odehrával převážně mezi šestnáctkami. Na začátku druhé ukončil čekání na úvodní trefu Pospíšil. Po spolupráci Navrátila s Doležalem neměl problém sám před brankářem skórovat. Sigma se dál tlačila do koncovky. Navrátilova přihrávka pod sebe na volného Doležala znamenala dvoubrankové vedení. To ještě narostlo. Martin Doležal ukázal svůj potenciál, když důraznou hlavičkou uklidil míč do sítě.

„První poločas byl nejkvalitnější, co jsem na podzim viděl. Mělo to obrovské tempo, kvalitu z obou stran. V druhé půli jsme přidali na přesnosti a dali branky i díky tomu, že Jihlava trošku odpadla,“ řekl trenér Sigmy Zdeněk Psotka.

Branky: 48. Pospíšil, 56. a 79. Doležal. Rozhodčí: Racek. ŽK: Pospíšil - Černý.
Sigma: Bárta - Potyš, Dvořák, Ulma, Javůrek - Štětina, Jančík (72. Förster) - Pospíšil, Blaha (82. Koutek), Navrátil (83. Škoda), Doležal. Trenér Zdeněk Psotka.

 

Sigma Olomouc U 17 - Jihlava U 17 5:0 (1:0)


Václav Vašíček, reprezentant České republiky do osmnácti let, byl ústřední postavou utkání. Vysoký útočník v 38. minutě po brejkové situaci vstřelil vítězný gól, ale to nebylo z jeho strany vše. V 47. minutě Hanáky uklidnil druhou trefou a definitivně hosty zlomil. Ti pak už jen přihlíželi dominující Olomouci, která v rozmezí od 72. do 77. minuty přidala další tři branky.

„Výsledek je pro Jihlavu krutý. Po dlouhé době k nám přijelo mužstvo, které chtělo hrát. Zhruba o ty dva tři góly jsme byli lepší,“ řekl trenér Sigmy Michal Coufal.

Branky: 38. a 47. Vašíček, 72. Tomeček, 73. Pančochář, 77. Zachar.
Sigma: Neoral - Koutný, Navrátil (57. Bábovka), Soušek, Machalický - Tomeček (72. Klobáska), Šindelář, Sova, Pospíšil - Vašíček (76. Zachar), Brada (66. Pančochář). Trenér Michal Coufal.

 

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z OLOMOUCKA

Moje OlomouckoSportKulturaPodnikáníČerná kronika