Úvodní tlak měli hosté. Do šancí se postupně dostal Duda, Pavlíček a Smolák, ale gólman domácích Nejezchleb si s nájezdy jeden na jednoho dokázal poradit. Z ojedinělé akce se domácí ujali vedení. Ve 12. minutě zakončil jejich akci nechytatelně pod břevno Václavík do vlastní branky…

Tlak Dolan pokračoval i nadále a aktivita hostů byla korunována Horákem, který levačkou z hranice velkého vápna trefil šibenici. I po vyrovnání pokračoval tlak hostů, ale do gólovky se nedostali.

Druhý poločas začali domácí hodně aktivně, následovalo množství rohů a trvalý tlak, který zakončil střelou do tyče Žondra. Po čtvrthodině hry se hra otočila a aktivitu převzali Dolanští.

V 65. minutě předvedli akci na jeden dotek, kdy se do hry postupně zapojil Novák, Smolák, podruhé Novák a Navrátil, aby střelou k tyči rozhodl o vedení hostů Novák.

Domácím se podařilo vyrovnat patnáct minut před koncem. Na 2:2 vyrovnal hlavou Žondra. Ve zbytku utkání bylo poměrně často rušno před oběma brankami, ale míč si do sítí již cestu nenašel.

TJ Sokol Určice – FC Dolany 2:2 (1:1)

Branky: 12. vlastní, 76. Žondra – 23. Horák, 65. Novák. Rozhodčí: Jiří Němec. ŽK: Mlčoch, Kašpárek, Ullmann, Žondra – Horák, Mačák, Smolák, Hradil, Novák. Diváků: 80.
Určice: Nejezchleb – Macourek, Mlčoch, Svoboda, Černý, Vaněk, Javořík, Kašpárek, Havlena, Žondra, Ullmann.
Dolany: Benčík – Horák (69. Kaczmarczyk), Pospíšil, Mačák, Duda, Navrátil, Pavlíček, Novák, Smolák, Václavík, Hradil. Trenér Jiří Navrátil.