Zápas svou úrovní vysoce převyšoval průměr dorostenecké ligy. V prvním poločase měli navrch hráči Sigmy, ale ani čtyři vyložené šance gól nepřinesly. Domácí Jihlava byla naopak efektivní již ve 13. minutě, kdy po rohovém kopu uklidil nikým nekrytý Príborský míč do sitě 1:0.

Ve druhé půli byli dvacet minut lepším týmem domácí a jen výborné zákroky brankáře Karabiny držely naděje hostů na dobrý výsledek. S blížícím se koncem zápasu se však začala karta obracet a v posledních deseti minutách to byla Sigma, která udávala ráz hry a snažila se o vyrovnání.

Kýžený gól padl v 88. minutě. Po standardní situaci přiťukl Šindelář míč Hálovi a ten prostřelil domácího brankáře 1:1. Tento stav již vydržel až do konce, a tak utkání dvou zdatných soupeřů skončilo zaslouženou remízou.

K dalšímu zápasu zajíždí Sigma v úterý do Hollabrunnu, kde se utká se stejně starým výběrem Austrie Vídeň.

FC Vysočina Jihlava – SK Sigma Olomouc 1:1 (1:0)

Branky: 13. Príborský – 88. Hála.

Sigma: Karabina – Talián, Bednář, Koutný, Hála – Šindelář(K), Pospíšil, Nešický (67. Rolinc) – Kostorek (73. Vavřík), Vašíček, Tomeček. Trenér: Václav Jílek.