Ve středu na západě Čech zahájil zimní přípravu a dnes nebo zítra by měl být možná největší transfer zimy v rámci HET ligy (cena dvoumetrového obra je okolo dvaceti milionů korun) definitivně dotažen.

Přestože oba kluby zatím shodně mlčí, podle informací Deníku je vše upečeno.

Vzhledem k tomu, že Viktoriáni si od včerejška plní zátěžové testy, oficiální představení nové akvizice by mělo být na programu až v pátek po prvním společném tréninku pod vedením kouče Pavla Vrby.

Osvědčí se Řezníček?

Zítra by se měl pro změnu na Andrově stadionu hlásit forvard Jakub Řezníček, který by měl přijít jako náhrada za Chorého právě z Plzně.

Devětadvacetiletý bijec se po svém letním příchodu z Brna nedokázal v dresu ligového suveréna prosadit, a tak bude hostovat v Sigmě.

Trenér Václav Jílek však bude doufat, aby nedopadl jako před dvěma roky Aidin Mahmutovič, který stejně jako Řezníček přišel na Hanou na jarní hostování také z Plzně. Bosňan vstřelil jen dvě branky a svým přístupem všechny zklamal.

Olomoucký klub se zajímal také o jabloneckého Martina Doležala, Lukáše Juliše ze Sparty či druholigového kanonýra Pavla Vyhnala z Vlašimi, jenž před pár dny raději upřednostnil Zlín.