Lépe začali hosté, když jejich první útočná akce skončila gólem. V páté minutě poslala babická záloha dlouhý centr na hrot, který domácí obrana nezachytila a Homola pohodlně střelou k tyči nedal domácímu brankáři Ovískovi šanci.

V 19. minutě kopal domácí Vlček přímý volný kop a Petr Sedlář trefil pěknou hlavičkou tyč. Co se nepovedlo napoprvé vyšlo o dvě minuty později. Míč si na trestňák postavil opět Vlček a jeho načechraný míč poslal za záda brankáře Čady, kdo jiný než aktivní Petr Sedlář.

Ve 35. minutě se domácí radovali podruhé. Centr Dvořáka od brankové čáry do vápna našel Pocklana, jehož hlavička otočila vývoj skóre. Výsledek poločasu určil gól do šatny Petra Sedláře. Využil chybu v obraně hostů a svůj úprk zakončil nechytatelně – 3:1.

Ve druhé půli domácí šikovně drželi hosty na dištanc od své branky a dlouho jim taktika vycházela. Dokonce měli na svých kopačkách čtvrtý gól. Když střídající Patrik Pirkl prošel obranou hostů jako tank, poslal míč zcela volnému Popelkovi, ale ten z hranice malého vápna zbrkle přestřelil.

V závěru se hosté stále více tlačili k domácí brance a minutu před koncem, po střele Schneidera do tyče, poslal odražený míč za záda Ovíska střídající M. Kršek.

Sokol Chomoutov – Sokol Babice 3:2 (3:1)

Branky: 21. a 45. P. Sedlář, 35. Pocklan – 5. Homola. Rozhodčí: Pavel Kasal. ŽK: L. Sedlář – T. Kršek.

Chomoutov: Ovísek – Masař, Vychodil, Eliáš, Vlček, Dvořák (77. P. Pirkl), P. Sedlář, Pocklan (52. Bubeníček), Popelka, Kubíček, L. Sedlář. Trenér Lubomír Popovič.

Babice: Čada – Dolák, Schneider, Kymlička, Homola, Špunda (55. T. Kršek), Pešata, Směták (68. M. Kršek), Dokoupil, Segeň, Seyfried. Trenér Petr Vlček.