Chomoutov si připsal první podzimní vítězství

Olomouc - Až v osmém kole Chomoutovští zabrali a v utkání s Babicemi si připsali do tabulky okresního přeboru cenné vítězství. Z poslední příčky se sice neodlepili, ale dotáhli se na družstva před nimi a otevřeli si cestu za lepším postavením.

27.9.2009

Ilustrační foto. Foto: František Panec

Lépe začali hosté, když jejich první útočná akce skončila gólem. V páté minutě poslala babická záloha dlouhý centr na hrot, který domácí obrana nezachytila a Homola pohodlně střelou k tyči nedal domácímu brankáři Ovískovi šanci.

V 19. minutě kopal domácí Vlček přímý volný kop a Petr Sedlář trefil pěknou hlavičkou tyč. Co se nepovedlo napoprvé vyšlo o dvě minuty později. Míč si na trestňák postavil opět Vlček a jeho načechraný míč poslal za záda brankáře Čady, kdo jiný než aktivní Petr Sedlář.

Ve 35. minutě se domácí radovali podruhé. Centr Dvořáka od brankové čáry do vápna našel Pocklana, jehož hlavička otočila vývoj skóre. Výsledek poločasu určil gól do šatny Petra Sedláře. Využil chybu v obraně hostů a svůj úprk zakončil nechytatelně – 3:1.

Ve druhé půli domácí šikovně drželi hosty na dištanc od své branky a dlouho jim taktika vycházela. Dokonce měli na svých kopačkách čtvrtý gól. Když střídající Patrik Pirkl prošel obranou hostů jako tank, poslal míč zcela volnému Popelkovi, ale ten z hranice malého vápna zbrkle přestřelil.

V závěru se hosté stále více tlačili k domácí brance a minutu před koncem, po střele Schneidera do tyče, poslal odražený míč za záda Ovíska střídající M. Kršek.

Sokol Chomoutov – Sokol Babice 3:2 (3:1)

Branky: 21. a 45. P. Sedlář, 35. Pocklan – 5. Homola. Rozhodčí: Pavel Kasal. ŽK: L. Sedlář – T. Kršek.

Chomoutov: Ovísek – Masař, Vychodil, Eliáš, Vlček, Dvořák (77. P. Pirkl), P. Sedlář, Pocklan (52. Bubeníček), Popelka, Kubíček, L. Sedlář. Trenér Lubomír Popovič.

Babice: Čada – Dolák, Schneider, Kymlička, Homola, Špunda (55. T. Kršek), Pešata, Směták (68. M. Kršek), Dokoupil, Segeň, Seyfried. Trenér Petr Vlček.

(bin)

27.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Pojišťovací poradce 20 000 Kč Odborní pojišťovací poradci Finanční a pojišťovací poradce - prac. Olomouc. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Pekařská č.p. 491/9, Olomouc., Co budete dělat:, - Profesionálního poradce/poradkyni na zaběhnutém obchodním místě i mimo něj (dle domluvy), - Jednat s novými i stávajícími klienty a poskytovat jim servis a péči, - Rozvíjet svoje schopnosti a kariéru, Práce je vhodná pro toho:, - Kdo je pracovitý, iniciativní a rád ovlivňuje svoji práci, - Kdo chce pomáhat druhým lidem a přitom si nadstandardně vydělávat, - Kdo má přirozené komunikační schopnosti a dovede jednat na úrovni, - Kdo má minimálně SŠ vzdělaní s maturitou, Na co se u nás můžete spolehnout:, - Na stabilní, kreativní a perspektivní práci, - Na flexibilní pracovní dobu dle dohody s možností vysokého výdělku, - Na garantovaný příjem na 3 roky + zprostředkovatelskou provizi + odměny, - Na komplexní zaučení v produktové oblasti a v oblasti jednání s klienty, - Na možnost využívat obchodní zdroje a stávající klientelu napříč největší finanční skupinou u nás - ČSOB Group, Životopis včetně motivačního dopisu zasílejte do 30.9.2018 POUZE na e-mailovou adresu vlastislav.krnos@obchod.csobpoj.cz. Vybraní uchazeči budou průběžně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.. Pracoviště: Čsob pojišťovna, a.s., člen holdingu čsob - provozovna, Pekařská, č.p. 491, 779 00 Olomouc 9. Informace: Vlastislav Krnoš, +420 725 383 458. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 18 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Na zákopě č.p. 525/1g, Olomouc. Nástup možný ihned., Místo výkonu práce: nejčastěji Olomoucký kraj, občas celá Česká republika., Požadavky:, - ŘP sk. B , - spolehlivost, odpovědnost, zručnost, - ochota učit se novým věcem, - schopnost samostatné práce i práce v kolektivu, - ochota cestovat v rámci ČR, - vyučen, prokazatelná praxe ve stavebnictví, Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod., Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.. Pracoviště: Sanatěs olomouc s.r.o., Na zákopě, č.p. 525, 779 00 Olomouc 9. Informace: Sylva Fatěnová, +420 775 763 700. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 16 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Světlov č.p. 2298/100., Kontakt POUZE telefonicky.. Pracoviště: Pavel klimeš - prac. světlov, Světlov, č.p. 2298, 785 01 Šternberk 1. Informace: Kateřina Pařenicová, +420 736 640 028. Výroba - Výroba Montážní dělník 26 000 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení Montážní dělník mechanických zařízení. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 33000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Celá ČR. Nástup možný ihned., Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod. nebo dle potřeby., Požadavky: vyučení v technickém oboru, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, spolehlivost, ochota pracovat po celé ČR., Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na důch. připojištění, výhodný tel. tarif, zvyšování kvalifikace, stabilní a perspektivní zaměstnání a kariérní růst., První kontakt POUZE telefonicky nebo e-mail.. Pracoviště: Ps revision s.r.o., ČSA, č.p. 564, 783 53 Velká Bystřice. Informace: Miroslav Veselý, +420 702 055 332.

Krajský přebor na videu

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 15. kola

Martin Sladký (u míče)
1 30

Krize Sigmy? Řeklo se už milion slov, je čas ukázat to na hřišti

Kanonáda v Juniorské lize. Sigma deklasovala Baník

Nejvyšší vítězství v letošní sezoně Juniorské ligy si připsali fotbalisté Sigmy Olomouc. Hanáci na domácí půdě smetli Baník Ostrava poměrem 6:0.