Černovírští zvítězili a potvrdili pátou příčku ve své skupině I. B třídy.

Utkání mělo nepříjemný úvod. Ve druhé minutě, při první vážné akci domácích, se dostal do palebného postavení Petrů a jeho pumelice trefila hlavu vybíhajícího gólmana Abraháma. Brankář hostů byl ošetřován a nakonec vystřídán záložníkem Ščudlou a do pole naskočil nový hráč.

Domácí chtěli vyzkoušet kvality náhradníka v brance a zatlačili hosty do defenzivy. V deváté minutě Pučálka nastřelil jen tyč, ale o tři minuty později již uhodilo.

Do vápna poslal Petrů načechraný centr a Jan Špička se z voleje perfektně trefil – 1:0.

Hosté se na polovinu domácích dostávali s problémy, ale když se jim to podařilo, byli nebezpeční. V 15. minutě se natlačili do vápna, Vyroubal si při obraném zákroku pomohl faulem a Koudelka z pokutového kopu s přehledem vyrovnal.

Nerozhodný stav však vydržel jen dvě minuty. Valící se útok domácích v 17. minutě zastavili hosté rovněž nedovoleně a přímý volný kop Nestrojila z dobrých třiceti metrů znamenal opět vedení domácího týmu. Po druhé brance v síti hostů se hra vyrovnala, ale gólové šance nepřicházely.

Až ve 41. minutě poslal Vyroubal rohový kop na hlavu Géce, ale gólman hostů byl pozorný a dobrý pokus zneškodnil.

Gólu se prokřehlí diváci dočkali až čtyři minuty po přestávce. Vyroubal tentokrát neposlal rohový kop do ohně, ale na volného Murárika zpět do pole. Ten měl dostatek času na přesný centr, kterým našel rtuťovitého Zapletala, a jeho hlavička skončila za zády bezmocného gólmana potřetí.

V další části hry se šance i náznaky šancí střídaly na obou stranách, ale skóre se do konce utkání již neměnilo.

TJ Slovan Černovír – SK Lipová 3:1 (2:1)

Branky: 12. J. Špička, 17. Nestrojil, 49. Zapletal – 15. Koudelka (p.k.).

Rozhodčí: Pavel Ženožička. ŽK: A. Špička – Barták. Diváků: 50.

Černovír: Očenášek – Murárik, Nestrojil, A. Špička (79. Kuba), Géc, Petrů, Láner, J. Špička, Vyroubal (63. Janošťák), Pučálka (54. Novotný), Zapletal. Trenér: Martin Suchánek.

Lipová: Abrahám (5. Možný) – Barák, Pukl, P. Koudelka, Barták, Ščudla, Z. Koudelka, Müller, Burget, Liška, Burget. Trenér: Jaroslav Liška.