TJ Slovan Černovír – SK Červenka 3:0 (1:0)

Domácí tým udával po celé utkání tón hry. Byl lepším celkem, ale tříbranková porážka je pro hosty přece jen až příliš krutá. Zejména v prvním poločase si vypracovali několik solidních šancí, kterým chybělo jen přesnější zakončení.

První šanci však měli domácí v deváté minutě, ale Smělý byl v malém vápně od míče odstaven. V 16. minutě mohli skórovat hosté. Po rohu Vrby střílel Dorušák těsně vedle.

Skóre se tak měnilo až v polovině první půle. Po pěkné kombinaci Brože se Smělým poslal Brož finální přihrávku na hlavu Smělého a domácí diváci se mohli radovat.

V další čtvrthodince převzali iniciativu hosté. Nejdříve Dorušák vystrašil trestňákem Žocha, následně přímý volný kop Vrby nevyužil opět Dorušák a ve 40. minutě pěknou přihrávku Vrby doslova zahodil Votava.

V závěru prvního poločasu se dostal třikrát do střeleckých pozic černovírský Smělý, ale další gól si na svůj účet nepřipsal. Po přestávce měli první šanci hosté. Votava dostal nádherný míč za obranu, ale gólmana Žocha neobstřelil.

Dalších dvacet minut patřilo plně domácím.

Nejdříve nevyšla hlavička Smělého po přímém volném kopu Lánera, ale v 56. minutě namazal Smékal Brožovi a ten se nemýlil – 2:0. V 65. minutě rozehrál Smělý bleskově trestňák na volného Lánera, který trefil jen tyč.

Láner si vše vynahradil o pár sekund později, když z třiceti metrů udělal z gólmana hostů solný sloup. V 76. minutě měli hosté velmi blízko k čestnému gólu, ale perfektní přihrávku Dorušáka od brankové čáry poslal Votava z metru jen do břevna.

Domácí měli v závěru ještě několik šancí, když zejména sólo střídajícího Lachnita mělo být přetaveno na gól a nekončit obloučkem nad břevnem branky.

Branky: 23. Smělý, 56. Brož, 65. Láner. Rozhodčí: Jaroslav Milar. ŽK: Bez karet.

Černovír: Žoch – Murárik, Géc (79. Roubal), Brož (65. Lachnit), Smékal, Frank, Láner (87. D. Gaj), Vrána, Chudáček, Smělý, Špička. Trenér Martin Suchánek.

Červenka: Lang – Novotný, Trnka, Malenda (68. Macek), Vály, Vrba, Krátký, Votava, Wágner, Dorušák, Smékal. Trenér Aleš Lang.