První šanci měli domácí, když našel Andrýsek dlouhým centrem Strupka, ale jeho pokus hlavou vyškrábl výtečným zákrokem gólman Černý na roh.

V 17. a 19. minutě měl na kopačce gól hostující J. Pospíšil, ale jeho první únik vyřešil na poslední chvíli skluzem Olbert, při druhém udělal Svozilovi kličku, ovšem z úhlu mířil mimo.

Ve 23. minutě mohl otevřít skóre domácí Kalvach, ale po odraženém míči překopl prázdnou branku. O dvě minuty později měli hosté štěstí, když Švajdův centr poslal Krpec hlavou do břevna.

Po půlhodině hry vyslal Šnajdr do brejku P. Pospíšila, jeho střela však skončila vedle. A opět platilo otřepané nedáš – dostaneš. Potřetí v utkání šel J. Pospíšil sám na Svozila a tentokrát nezaváhal – 0:1.

Vedení však hostům vydrželo pouze tři minuty. Večeřův centr vyrazil brankář Černý pouze před P. Pospíšila, pro kterého nebyl problém doklepnout do prázdné branky – 1:1.

I nadále se střídaly šance na obou stranách, ale dvakrát J. Pospíšil na straně jedné a Kalvach s Krpcem na straně druhé úspěšní nebyli.

Rozhodnutí přišlo mezi 52. a 55. minutou. Nejprve P. Pospíšil vybojoval míč, předložil jej Strupkovi, který rozjásal domácí – 2:1. I ve třetí brance měla prsty stejná dvojice, když rohový kop Pospíšila poslal hlavou do sítě Strupek – 3:1.

Festival šancí především z domácí strany pokračoval, ale branka padla už pouze jedna. Dlouhý nákop Janošťáka se dostal až ke Zbořilovi, který parádně přes hlavu uzavřel skóre.

FK Sokol Bouzov – Sokol Velký Týnec 4:1 (1:1)

Branky: 33. P. Pospíšil, 52. a 55. Strupek, 88. Zbořil – 30. J. Pospíšil. Rozhodčí: Radek Motal. ŽK: Šnajdr – Macenauer, Šveda, Lachnit, Pospíšil. Diváků: 150.
Sokol Bouzov: P. Svozil – Olbert, Janošťák, Švajda, Kalvach, P. Pospíšil (76. Dvořáček), Šnajdr, Andrýsek, Večeřa, Krpec (90. Navrátil), Strupek (83. Zbořil). Trenér: Ladislav Crha.
Sokol Velký Týnec: Černý – J. Svozil, Dosoudil, Staroba, Hejníček, Šveda (46. Lintner), Jabůrek, Dráb, Macenauer (62. Lachnit), Slováček, J. Pospíšil. Trenér: Petr Lakomý.