V chladném a deštivém počasí viděli diváci rychlý a tvrdý fotbal, který se musel líbit. Jako první se dostali ke slovu hosté, ale Bahounkova střela ve 4. minutě šla vedle. Ve 22. minutě střílel domácí P. Sedlář, brankář Crha však vyrazil na roh.

O minutu později se znovu prosadil Bahounek, ale ani tentokrát jeho střela nenašla cíl. Při neustálém obléhání Navrátilovy svatyně se domácí dostali do rychlého brejku, ale L. Sedláře na poslední chvíli zastavil Dvořáček.

Ve 28. minutě měl tutovku Unzeitig, ale jeho lob vyškrábl Navrátil nad břevno. Ve 37. minutě se probil do zakončení P. Sedlář, v tísni však zakončil slabě.

Ve 40. minutě po přímém kopu Muchky hlavičkoval Strupek vedle. Minutu nato byl tentýž hráč ve velkém vápně sražen a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Bahounek – 0:1.

I ve druhém poločase se hrálo nahoru dolů, střely však většinou létaly mimo tyče. V 69. minutě přihrál zprava Zámečník, ale Unzeitig v dobré pozici střílel těsně nad břevno. V 80. minutě z přímého kopu Vlček těsně minul Crhovu branku.

O dvě minuty později mohlo být vyrovnáno, ale po centru zleva hlavičkoval překvapený Popelka z malého vápna přímo do Crhovy náruče.

Minutu před koncem mohli hosté po pěkné akci pojistit vítězství. Pospíšil našel přesnou přihrávkou Strupka, jeho střelu však dobře chytající Navrátil vyrazil před Unzeitiga a jeho dorážku zblokovali obránci.

I přes závěrečnou snahu domácích putují tři body na Bouzov.

Sokol Chomoutov - Sokol Bouzov 0:1 (0:1)

Branky: 41. Bahounek. Rozhodčí: Stanislav Kaláb. ŽK: Popelka - Zámečník. Diváků: 75.
Chomoutov: Navrátil – Stejskal, Tchoř, P. Pirkl (46. Kubíček), Vlček, Trefil, P. Sedlář, F. Pirkl, Popelka, Bubeníček, L. Sedlář. Trenér Lubomír Popovič.
Bouzov: Crha – Dvořáček, , Mrázek, Pavelka, Vyroubal, Zámečník (82. Pospíšil), Muchka, Unzeitig, Kukrle (42. Gallo, 89. Zapletal), Strupek. Trenér Ladislav Crha.