Co vás vedlo k účasti v Zaměstnanecké lize Deníku?

Oslovila mě skvělá děvčata z personálního oddělení.

Jdete do turnaje s cílem vyhrát, nebo u vás platí „coubertinovská“ slova o tom, že hlavní je se zúčastnit?

Určitě se pokusíme o co nejlepší výsledek. Vybral jsem do týmu kamarády, sportovce, kteří fotbal dlouhodobě hrají a pořád se mu věnují. Výhra je tak zajímavá, že bude chtít vyhrát každý tým.

Můžete přiblížit váš tým? Kdo bude postrachem soupeřů?

Naše mužstvo má samé zkušené fotbalisty, kteří ještě hrají aktivně fotbalové soutěže, samozřejmě v rámci pravidel soutěže. Například Jaroslav Laciga hrál dokonce i první ligu. Postrachem pak bude celý tým Fatra.

logo John Crane
Chceme vyhrát, věří si před Zaměstnaneckou ligou borci z firmy John Crane

Pokud se s kolegy bavíte o fotbale, co (klub, soutěž, hráče) nejčastěji rozebíráte?

O fotbale se bavíme skoro pořád. Sledujeme i nižší soutěže, kde zrovna kluci hrají, probíráme víkendové výsledky. Každý má svůj oblíbený tým, ligu, tak je pořád co probírat a řešit.

Čistě hypoteticky: kdybyste měl možnost vzít do mužstva některou ze současných fotbalových hvězd, na koho byste ukázal?

To je složitá otázka. Je spousta velkých jmen a hráčů, ale já uznávám pravidlo, že fotbal je kolektivní sport a je důležité, aby tým fungoval jako celek. Kylian Mbappé.

Nejlepší tým Zaměstnanecké ligy Deníku si za odměnu může vybrat zájezd na fotbal. Který zápas v Evropě vás láká vidět?

Já osobně bych si vybral španělskou La Ligu zápas Real Madrid - Barcelona, ale spoluhráči by určitě rádi navštívili některý ze zápasů Premier League týmů Arsenal, Manchester City, Liverpool či Manchester United. Věřím, že když vyhrajeme, domluvíme se společně na takovém zájezdu na zápas, abychom byli spokojení všichni.