Sestava béčka byla na Vysočině hodně silná. Tým složení z áčkařů doplnili Kopecký a Nepožitek. „Je to pro nás dobrý bod. Ale jestli nám pomůže, to uvidíme až po posledním kole,“ řekl trenér juniorky Jiří Balcárek. Béčko v Jihlavě dvakrát prohrávalo a pokaždé stačilo srovnat. „Dostali jsme góly z penalty a po standardce. V poli se nám celkem dařilo, ale zase jsme moc často končili dvacet metrů před brankou. Hráči se netlačili do finální fáze tak, jak by bylo potřeba,“ podotkl Balcárek.

A proč nebyl tým vpředu důraznější? „Je vidět, že někteří hráči nejsou v potřebné pohodě. Třeba místo toho, aby zkusili jeden na jednoho a jít do koncovky, tak se leknou, zastaví a pošlou raději balon dozadu,“ uvedl olomoucký kouč. První branku dala juniorka po nacvičeném signálu. „Po dlouhém autu Kopeckého se tefil Škerle,“ řekl Balcárek. To byla vyrovnávací branka na 1:1.

Domácí pak šli do vedení po střele olomouckého odchovance Víta. Pak juniorka zahodila několik šancí, ale v nastaveném čase se prosadil Vojtěch Schulmeister. „Šel do zápasu jako střídající hráč a opět ukázal, že tohle mu hodně sedí,“ řekl Balcárek.