"Šance tam nějaké z naší strany byly, těžko jich můžeme chtít víc. Deset jich nebude. Neproměnili jsme, takže musíme brát bod," řekl trenér Sigmy B Jiří Balcárek. Juniorka pro tentokrát nenastoupila bez tří hráčů, kteří na jaře patřili do základní jedenáctky. Dorostence Bodečka, Hořavu a Petra trenér áčka Vlastimil Petržela pro tentokrát do béčka nepustil. "Museli jsme udělat změny v sestavě, ale na to jsme zvyklí," řekl hlavní trenér týmu Augustin Chromý.

Ale vidět byl další z olomouckých dorostenců. Lukáš Horák (* 1988) nastoupil na levé straně zálohy,odkud dokázal proplout do dvou vyložených šancí. Jednou pravačkou těsně minul, pak hlavou přestřelil z malého vápna. "To měly být góly. Ale je to o zkušenostech. Zkušený hráč by alespoň jednu z těchto dvou tutovek proměnil," řekl Jiří Balcárek.

Vstřelený gól béčku chyběl k tomu, aby soupeře zlomil. Hlučín moc nespěchal, bránil a čekal na brejky. "Je to pro nás dobrý výsledek. Chtěli jsme bodovat, protože béčko je v tabulce pod námi. V prvním poločase byli domácí lepší, ale když neproměnili šance, nemohli vyhrát," řekl trenér Hlučína Erich Cviertna. "V prvním poločase jsme měli na víc než na bod. Bohužel jsme neproměnili stoprocentní šance," řekl Augustin Chromý.

S bodem za bezbrankovou remízu byli domácí pro tentokrát spokojeni. Navíc defenziva hrála už podruhé za sebou s čistým kontem. "Obrana obstála, i méně zkušení hráči hráli solidně, stabilně dobrý výkon podal Škerle," řekl Chromý. Trenéři mohli být spokojeni s bezchybnou obranou, ve které nechyběl ani důraz. "Tým hrál, to co měl. Škoda, že jsme se neprosadili, ale je jasné, že nebudeme mít deset šancí. Konečně jsme začali hrát dobře v obraně, branek jsme dostávali strašně moc. Navíc tým byl potřebně agresivní. Mladí musí bolet, konečně byly i nějaké karty," uvedl trenér Balcárek.