Zatímco pro většinu Evropy už se přestupové okno uzavřelo. Čeští profesionálové mohou mezi sebou přestupovat až do 30. září. Kádr A mužstva už je ovšem definitivně uzavřen.

„Trenér Psotka bude pro deset zbývajících ligových kol, a jak doufáme, dvě kola domácího poháru, pracovat s kádrem čtyřiadvaceti hráčů,“ potvrdil sportovní ředitel Sigmy Kubíček.

V mužstvu tak zůstávají jak Lukáš Bajer, který se netajil úmysly odejít do zahraničí, tak Michal Hubník, jenž má od Sigmu už delší dobu přislíbeno, že může zkusit štěstí v cizině.

„Ze zahraničí už na poslední chvíli žádná nabídka nepřišla, takže nikdo neodchází. Můžeme se k tomu vrátit v zimě. Konkrétně s Lukášem Bajerem teď třeba budeme dolaďovat podmínky smlouvy, za kterých u nás bude působit,“ prozradil Kubíček.

Kádr třetiligové juniorky má zatím zhruba osmnáct až devatenáct hráčů, ale čtyři až šest by jich ještě do konce září mohlo odejít na hostování.

„Potvrzený je odchod Lukáše Michalčáka do Zábřeha, až se uzdraví Marek Kučera, půjde se rozehrát do Protivanova. Hledáme také uplatnění pro brankáře Martina Šustra,“ řekl Kubíček.