Ve Veřovicích otevřela skóre již ve druhé minutě Kopečková, která se dostala k odraženému míči po zblokované střele Mokrušové a Lexové a chytře přelobovala vytíženou brankařku. V osmé minutě poslala Kubová svým dlouhým pasem za obranu do vyložené šance Ganiecovou, ta nezklamala a tvrdou ranou nedala vybíhající domácí brankařce šanci – 0:2.

Z vytrvalého tlaku Novosadských fotbalistek přišly další šance, ve 13. minutě nastřelila Bellová břevno a ve 23. minutě byla ve vápně zfaulovaná pronikající Mokrušová, která ovšem nařízenou penaltu neproměnila. Raději o čtyři minuty později dala perfektní gól ze hry, když po přesné přihrávce Lexové do vápna, z otočky zvýšila na 0:3.

Do poločasu ještě přidala gól Ganiecová, která unikla po pravé straně a z úhlu střílela předpisově na zadní tyč a svým gólem uzavřela poločas 0:4.

Ve druhém poločase gólově úřadovala opět Ganiecová, přidala ještě další dva góly. Nejdříve po prudkém centru z levé strany od Teindlové, na zadní tyči skluzem umístila míč do sítě domácích a v 79. minutě ukončila svým dnešním čtvrtým gólem toto mistrovské utkání s konečným výsledkem 0:6.

AFC Veřovice – FK Nové Sady 0:6 (0:4)

Branky: 8., 43., 68. a 79. Ganiecová, 2. Kopečková, 27. Mokrušová.

Nové Sady: Pikartová – Vytřísalová, Kubová, Teindlová, Balusová, Hrabalová, Lexová, Kopečková, Bellová, Mokrušová, Ganiecová. Trenérka: Marcela Míšelnická.

V nedělním zápase dokázaly fotbalistky Nových Sadů napodobit výsledek, kterým jejich mužství kolegové den před tím zostudili Klenovice. Svěřenky trenérky Marcely Míšelnické vyhrály poměrem 11:1.

Ve 13. minutě po výborné nahrávce z leva od Hrabalové přesně na Lexovou, která umístěnou ránou k tyči zahájila novosadskou nadílku. Hned minutu na to, po přihrávce Ganiecové do uličky na nabíhající Mokrušovou, přidala Mokrušová gól přesnou střelou k levé tyči.

Ve 24. minutě nejdříve vyslala Lexová Novákovou přihrávkou do uličky, Novákové střelu však vyrazila hostující brankařka, ale dobíhající aktivní Hrabalová dorazila vyražený míč do brány – 3:0. O dvě minuty později opět Hrabalová – našla svou dobrou přihrávkou Mokrušovou, která ji zužitkovala přesnou střelou na zadní tyč a zvýšila tak na 4:0. Ve 32. minutě byl k vidění výstavní gól tohoto utkání – na šestnáctce se Mokrušová opřela do odraženého míče a tvrdou střelou trefila míč přesně k zadní tyči – 5:0.

Těsně před koncem prvního poločasu došlo k nedorozumění a hrubé chybě novosadské stoperské dvojice Vytřísalová – Kubová, a tak útočnice Štramberka se dostala sama před domácí brankařku Pikartovou, kterou bohužel lehce prostřelila a korigovala tak poločasový výsledek na 5:1.

Ve druhém poločase pokračovaly domácí v nasazeném tempu a chuti střílet góly.

V 51. minutě zvýšila na 6:1 Ganiecová, když ji ideální míč před prázdnou branku poslala Mokrušová na malé vápno. O deset minut později si role vyměnily a tentokrát Ganiecová svým přesným centrem našla ve vápně Mokrušovou, která Štramberskou brankařku nekompromisně prostřelila. Mokrušová řádila dál, v 75. minutě vystihla rozehrávku soupeřek a získaným míčem krásně přelobovala gólmanku.

V 78. minutě po výkopu domácí brankařky Pikartové předvedla Lexová parádičku – patičkou prodloužila na Mokrušovou, ta z první našla nabíhající Ganiecovou, a ta tuto pohlednou akci zakončila také pohledným gólem – 9:1.

V 81. minutě vypíchla míč hostující gólmance Mokrušová a bez problémů ho poslala do již prázdné branky – 10:1. V závěru utkání v 83. minutě vybojovala míč Kopečková, narazila si přesně s Božičevičovou a prudkou ránou k pravé tyči zvýšila na konečných 11:1.

FK Nové Sady – Kotouč Štramberk 11:1 (5:1)

Branky Nových Sadů: 14., 26., 32., 61., 75. a 81. Mokrušová, 51. a 78. Ganiecová, 13. Lexová, 24. Hrabalová, 83. Božičevičová.

Nové Sady: Pikartová – Vytřísalová, Kubová, Teindlová, Balusová, Hrabalová, Lexová, Kopečková, Bellová, Mokrušová, Ganiecová. Trenérka: Marcela Míšelnická.

V neděli zajíždějí fotbalistky FK Nové Sady k utkání s prvním týmem tabulky – Holešovské Holky.