Hostování v Třinci, Prostějově či Vlašimi má za sebou třiadvacetiletý útočník Tomáš Zlatohlávek. Do toho starty za béčko Sigmy ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE či MSFL. Do áčka Hanáků se ale nastálo neprosadil. V uplynulém ročníku v něm odehrál pouze pět utkání v nejvyšší soutěži a jeden v MOL Cupu. Dohromady to dalo však pouze 35 minut. Za béčko ve druhé lize zvládl 23 zápasů a dal v nich 5 gólů.

„Tomáš se v posledních letech pravidelně pohyboval na hraně mezi áčkem a béčkem, trvalý průlom do A-týmu se mu ale nepodařil. Do další kariéry mu přejeme hodně štěstí,“ prohlásil sportovní manažer Sigmy Ladislav Minář.

Mikeš Cahel
Robustní mladík Cahel debutoval za áčko Sigmy. Bylo by trapné, kdybych odpadával

„Chtěl bych poděkovat všem trenérům, kteří mě v Olomouci od mládeže vedli a pomohli mi dostat se až do dospělého fotbalu. Bohužel do áčka to v Sigmě nevyšlo, ale to je fotbal. Nakonec jsem se rozhodl, že bych chtěl zkusit změnu prostředí a jsem rád, že mi to Sigma umožnila,“ řekl Tomáš Zlatohlávek.

Odchovanec Sigmy vyhrál s klubem celostátní dorosteneckou ligu a byl také u tažení devatenáctky v UEFA Youth League. Také byl členem mládežnických reprezentačních výběrů.