„Máme za sebou asi deset dní přípravy, kdy jsme se věnovali hlavně kondici. I když to bylo hlavně s míčem na hřišti, tak to bylo náročné. Měli jsme asi těžší nohy. Ale nebylo to tolik vidět. Byl to kvalitní zápas s kvalitním soupeřem. S výsledkem 3:0 můžeme být spokojení,“ říkal.

Jakub Yunis
Yunisův hattrick, pak pětigólová nálož. Sigma hrála první přípravu v Trenčíně
Milan Savič na testech v Sigmě Olomouc.
Sigma testuje „nového Uroše“, zkušený stoper nedorazil


Jak to vypadá s vaší budoucností v Sigmě? Budete se prát o místo, nebo větší vytížení budete hledat na hostování?
Řešilo se to na konci podzimu. Varianta odchodu byla ve hře. Momentálně to ale není na pořadu dne. S Martinem Nešporem jsme zůstali jako dva útočníci. Připravuji se se Sigmou a co bude, to se uvidí.

Může se to ještě to do konce přípravy změnit?
Nemyslím si. Věřím, že si vybojuji dobrou pozici a na jaře budu mít víc příležitostí. Od klubu cítím důvěru, tak věřím, že ji nezklamu.

Příprava je oproti dřívějším letům lehce zkrácená. Jak vám to zatím vyhovuje?
Já osobně se cítím velmi dobře. Po posledním zápase jsme měli 14 dní volna. První týden jsem úplně vypnul, ale pak už jsem se připravoval sám. Teď už to jde hodně rychle, do prvního zápasu vlastně máme méně než měsíc. Většina hráčů ale zimní přípravu stejně ráda nemá, takže je to docela dobré. Za chvíli už vyrazíme do Turecka na soustředění, a pak už začne sezona. Doufám, že do ní vkročíme dobře a odrazíme se vzhůru.

Sigma Olomouc. Ilustrační foto
Sigma oslaví 100 let galavečerem s Haberou a snad i s reprezentací