Opakem tohoto zápasu byl výkon Plzně, která se v posledních zápasech dostala do formy a dotahuje se na tyhle dva mančafty. Zaslouží si to za to, jak hraje. Trenér Koubek odvádí skvělou práci. Že dali šestku Pardubicím, je skvělé. V utkání se mi ale líbil také Kryštof Daněk, který talent má, udělal dvě gólové akce a může jej to nakopnout zpět, po tom, co mu nevyšlo angažmá ve Spartě. Věřím, že pod trenérem Kováčem, který dbá na pracovitost hráčů, si uvědomí, že je potřeba nemít jen talent, ale musí i pracovat. Přeji mu to, je to odchovanec Sigmy, tak ať se mu daří.

Bohemians - SK Sigma Olomouc, Václav Jílek
Efektivní a hodná Sigma nestřílí a nefauluje. Válce to neodpovídá, ví Jílek

Když už jsme u Sigmy, tak pro mě nepochopitelně neodevzdala na hřišti Bohemians všechno. Zápas byl dobře nalajnovaný, dali jsme hezké góly. První po krásné akci, u druhého prokázal skvělou kvalitu Vodháněl na posledních třiceti metrech hřiště. Je to skvělý hráč a týmu pomáhá. Je strašná škoda, že to tým v Ďolíčku nedotáhl.

Možná to bude budíček, protože umístění je výborné, ale i ty předchozí zápasy nebyly výkonem ideální a neoplývali jsme nějakou dominancí. Přesto jsme je zvládli.

David Kobylík