Zajímavostí bylo přerušení kvůli podmáčenému trávníku. Sám jsem to nikdy nezažil. Zažil jsem maximálně, že se hrálo na bahně, za obrovského větru a podobně. Rozhodčí to ale vyhodnotil dobře, že utkání přerušil.

Fotbalové střípky Davida KobylíkaFotbalové střípky Davida KobylíkaZdroj: DENÍK

Sparta tentokrát nepředvedla žádný výrazný výkon, byla velmi slabá. Přesto díky Krejčímu, který proměňuje penalty neskutečně, vyhrála. K té penaltě, když ji VAR na videu najde, tak to prostě ruka a penalta je. Otázka je, zda byla nutnost ji hledat.

Olomoucký Mojmír Chytil je po přestupu do Slavie v reprezentační formě. Opět dal gól a ukazuje, jak velkou posilou pro sešívané je. Pokud bude mít Slavia ve formě duo Jurečka, Chytil, tak je pro mě jasným favoritem na titul. Jurečka ale momentálně ve formě není.

SK Sigma Olomouc - MFK Karviná 3:1
O Přikryla i Nováka by zájem byl, uznal Jílek. Stopeři? Mají kvalitu

Naopak se trápí Plzeň. Nedává ani ty největší šance. I přesto, že přišel trenér Koubek, tak jsem čekal, že tam bude větší obměna hráčů, přijdou mladí. Ale zůstalo to stejné a mají problémy se střílením branek. Myslím, že Plzeň letos vypadne z trojky, přestože se z této krize dostanou a začnou vyhrávat. Nebude to ale tak dominantní jako v minulých letech.

Mluví se o hostování bývalého sigmáka Kryštofa Daňka ze Sparty. Myslím, že by mu prospělo, protože se neprosadil a vypadá to, že se neprosadí ani v této sezoně. Pomohlo by mu to, protože potřebuje hrát a hrát a hrát.

David Kobylík