Především start ročníku se na první pohled tváří vražedně.

Sigma začne ligu v polovině července v Plzni. Poté se představí na domácím trávníku se Zlínem a následně ji čekají zápasy v Edenu se Slavií a v Liberci.

Ještě před reprezentační přestávkou, která přijde na začátku září stihnou Látalovi muži utkání na Spartě.

Také vždy prestižní duel s ostravským Baníkem se bude hrát na podzim na hřišti soupeře, konkrétně na konci října.

Podzimní los 1. ligy:

1. kolo (13.7.2019)

Sparta - Slovácko

Zlín - Slavia

Plzeň - Olomouc

Ostrava - Liberec

Ml. Boleslav - Karviná

Příbram - Teplice

Jablonec - Bohemians

Č. Budějovice - Opava

2. kolo (20.7.2019)

Teplice - Slavia

Olomouc - Zlín

Liberec - Plzeň

Karviná - Ostrava

Opava - Příbram

Bohemians - Ml. Boleslav

Sparta - Jablonec

Slovácko - Č. Budějovice

3. kolo (27.7.2019)

Č. Budějovice - Sparta

Jablonec - Slovácko

Příbram - Bohemians

Ml. Boleslav - Opava

Ostrava - Teplice

Plzeň - Karviná

Zlín - Liberec

Slavia - Olomouc

4. kolo (3.8.2019)

Sparta - Příbram

Slovácko - Zlín

Opava - Ostrava

Bohemians - Plzeň

Teplice - Ml. Boleslav

Karviná - Slavia

Liberec - Olomouc

Č. Budějovice - Jablonec

5. kolo (10.8.2019)

Olomouc - Karviná

Slavia - Liberec

Zlín - Teplice

Plzeň - Slovácko

Ostrava - Bohemians

Ml. Boleslav - Sparta

Příbram - Č. Budějovice

Jablonec - Opava

6. kolo (17.8.2019)

Karviná - Liberec

Bohemians - Olomouc

Č. Budějovice - Slavia

Opava - Zlín

Teplice - Plzeň

Sparta - Ostrava

Jablonec - Ml. Boleslav

Slovácko - Příbram

7. kolo (24.8.2019)

Liberec - Sparta

Ostrava - Slovácko

Plzeň - Opava

Slavia - Bohemians

Olomouc - Teplice

Zlín - Karviná

Příbram - Jablonec

Ml. Boleslav - Č. Budějovice

8. kolo (31.8.2019)

Sparta - Olomouc

Slovácko - Ml. Boleslav

Opava - Slavia

Bohemians - Liberec

Teplice - Karviná

Příbram - Plzeň

Jablonec - Ostrava

Č. Budějovice - Zlín

9. kolo (14.9.2019)

Karviná - Bohemians

Liberec - Teplice

Olomouc - Opava

Slavia - Slovácko

Zlín - Sparta

Plzeň - Jablonec

Ostrava - Č. Budějovice

Ml. Boleslav - Příbram

10. kolo (21.9.2019)

Sparta - Slavia

Slovácko - Teplice

Opava - Liberec

Bohemians - Zlín

Ml. Boleslav - Ostrava

Příbram - Karviná

Jablonec - Olomouc

Č. Budějovice - Plzeň

11. kolo (28.9.2019)

Teplice - Bohemians

Karviná - Opava

Liberec - Č. Budějovice

Olomouc - Slovácko

Slavia - Ml. Boleslav

Zlín - Jablonec

Plzeň - Sparta

Ostrava - Příbram

12. kolo (5.10.2019)

Sparta - Karviná

Slovácko - Liberec

Opava - Teplice

Ostrava - Zlín

Ml. Boleslav - Plzeň

Příbram - Olomouc

Jablonec - Slavia

Č. Budějovice - Bohemians

13. kolo (19.10.2019)

Bohemians - Opava

Teplice - Sparta

Karviná - Slovácko

Liberec - Jablonec

Olomouc - Č. Budějovice

Slavia - Příbram

Zlín - Ml. Boleslav

Plzeň - Ostrava

14. kolo (26.10.2019)

Sparta - Bohemians

Slovácko - Opava

Plzeň - Slavia

Ostrava - Olomouc

Ml. Boleslav - Liberec

Příbram - Zlín

Jablonec - Teplice

Č. Budějovice - Karviná

15. kolo (2.11.2019)

Opava - Sparta

Bohemians - Slovácko

Teplice - Č. Budějovice

Karviná - Jablonec

Liberec - Příbram

Olomouc - Ml. Boleslav

Slavia - Ostrava

Zlín - Plzeň

16. kolo (9.11.2019)

Slavia - Teplice

Zlín - Olomouc

Plzeň - Liberec

Ostrava - Karviná

Ml. Boleslav - Bohemians

Příbram - Opava

Jablonec - Sparta

Č. Budějovice - Slovácko

17. kolo (23.11.2019)

Sparta - Č. Budějovice

Slovácko - Jablonec

Opava - Ml. Boleslav

Bohemians - Příbram

Teplice - Ostrava

Karviná - Plzeň

Liberec - Zlín

Olomouc - Slavia

18. kolo (30.11.2019)

Příbram - Sparta

Zlín - Slovácko

Ostrava - Opava

Plzeň - Bohemians

Ml. Boleslav - Teplice

Slavia - Karviná

Olomouc - Liberec

Jablonec - Č. Budějovice

19. kolo (7.12.2019)

Karviná - Olomouc

Liberec - Slavia

Teplice - Zlín

Slovácko - Plzeň

Bohemians - Ostrava

Sparta - Ml. Boleslav

Č. Budějovice - Příbram

Opava - Jablonec

20. kolo (14.12.2019)

Liberec - Karviná

Olomouc - Bohemians

Slavia - Č. Budějovice

Zlín - Opava

Plzeň - Teplice

Ostrava - Sparta

Ml. Boleslav - Jablonec

Příbram - Slovácko