Zatímco v kádru na začátku přípravy čítal kádr Hanáků 31 hráčů a 4 gólmany, pro soustředění v Opalenici je štíhlejší. Nedostal se do něj středopolař Denis Ventúra, který řeší nové angažmá.

Kvůli rekonvalescenci zůstali v Olomouci Antonín Růsek a nejčerstvější posila Michal Leibl, pro zranění pak Filip Slavíček. K béčku se připojili obránci Mikeš Cahel, Adam Dohnálek a Vojtěch Křišťál. S druholigovým výběrem zůstává také gólman Tomáš Digaňa, na jehož úkor zůstal s áčkem mladý Jan Koutný. S týmem Tomáše Janotky neodcestoval ani Ebrima Singhateh, který se ještě nevrátil z dovolené a řeší se jeho budoucnost.

Do nominace se dostali také útočníci Yunusa Muritala a Matěj Mikulenka. Po zranění se vrací Jan Fiala a druhou šanci dostává zimní posila Jakub Elbel, který na jaře naskakoval za béčko a v áčku nedostal ani minutu. Jedinou posilou na palubě pak je Jan Kliment.

Sigmu čekají v Polsku dva duely. V neděli od 17 hodin proti Pogoni Štětín a v pátek 28. června v 11 hodin proti Jagiellonii Byalystok - tedy úřadujícímu polskému mistrovi.

Zázemí bude mít olomoucký celek v hotelu Remes a přilehlém tréninkovém areálu.