Nejprve o víkendu 20.-21. července, kdy česká liga odstartuje zajíždí Olomouc do Českých Budějovic, o týden později se představí v Liberci. Úvodním domácím zápasem bude první srpnový víkend ten proti Teplicím a hned nato se vydají Janotkovi svěřenci do Edenu na Slavii.

Ze zajímavých zápasů lze vypíchnout ty poslední dva srpnové v Plzni a doma proti Baníku. Hned nato půjde Sigma proti svému bývalému kouči Jiřímu Saňákovi a jeho Pardubicím. Na Spartě hraje v 10. kole na konci září.

Ještě do konce kalendářního roku stihnou Hanáci v prosinci odvetu se Slavií. Jaro odstartují první únorový víkend domácím duelem s Plzní a hned nato pojedou do Ostravy na Baník. Spartu přivítají na začátku března.

Kompletní los najdete zde.

Hanácké derby brzy

Vzhledem ke stavbě stadionu si přál Prostějov začínat úvodní dvě kola venku, což se mu splnilo. Nejprve pojede do Vyškova, béčko Sigmy do Chrudimi a následně se tyto dva týmy z Olomouckého kraje utkají v Olomouci. Sestupující Zlín bude premiérovým soupeřem Eskáčka na novém stadionu ve 3. kole na přelomu července a srpna, béčko Sigmy se se ševci střetne venku o kolo později.

Přesné termíny zápasů ani jedné soutěže ještě nebyly oznámeny. Kompletní los druhé ligy najdete zde.