Francouzský útočník po zápase na Twitteru na urážky z hlediště reagoval několika příspěvky. 

„Hraju fotbal, abych lidem, kteří přijdou na zápas, dával radost. Abych dával radost dětem, které sní o tom, že se jednoho dne stanou profesionálními fotbalisty. A tohle je to, co uvidí v budoucnu na stadionech? Chce se mi zvracet," napsal v jednom z nich.

„Jednoznačně ho to poznamenalo, v šatně jsme ho museli uklidnit. Má naši podporu. Nechápu, jak je možné, že se v dnešní době může na stadionu něco takového stát,“ řekl trenér Viktorie Adrian Guľa.

„Soustředil jsem se na zápas, vůbec jsem to nezaznamenal,“ řekl olomoucký trenér Radoslav Látal po utkání. Trapas fanoušků nezaznamenal ani brankář Sigmy Aleš Mandous. „Každopádně něco takového na stadiony bez debaty nepatří,“ odsoudil chování nevychovanců.

Olomoucký klub chování se také proti chování fanoušků ohradil.

"SK Sigma Olomouc důrazně odsuzuje rasistické projevy několika jedinců ze skupiny fanoušků na jižní tribuně vůči plzeňskému hráči Jeanu-Davidu Beauguelovi. Takové chování v žádném případě nepatří na fotbalové stadiony, a proto se od něj klub distancuje. Jménem klubu se omlouváme Jeanu-Davidu Beauguelovi i celému klubu FC Viktoria Plzeň," napsal klub v prohlášení na webu.

„Jakmile jsme zaznamenali tyto projevy, pořadatelská služba okamžitě zasáhla a aktéři incidentu byli vyvedeni ze stadionu,“ uvedl bezpečnostní manažer Milan Zapletal.