1/10

Skvělý začátek

close Utkání 8. kola první fotbalové ligy: SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava 17. září 2021 v Olomouci. (střed) Martin Hála z Olomouce. info Zdroj: Deník/Lukáš Kaboň zoom_in Utkání 8. kola první fotbalové ligy: SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava 17. září 2021 v Olomouci. (střed) Martin Hála z Olomouce.

Fotogalerie: Fotbalista Martin Hála

Asi nikdo nečekal, že Olomoučtí vstoupí do sezony v takovém stylu. Úvodní zápas na Letné ještě těsně prohráli (2:3), ale už proti Spartě se prezentovali sympatickým útočným fotbalem. Následně neprohráli ani jednou v sedmi zápasech v řadě (3 výhry, 4 remízy) a nastříleli v nich osmnáct branek. Deklasovali 4:0 Jablonec či 4:1 Zlín. Svůj podíl na tom měli také Martin Hála a Juraj Chvátal. Hála se totiž v těchto střetnutích prezentoval šesti brankami a jednou asistencí, slovenský obránce zase zaznamenal pět přihrávek na gól. Nutno říct, že v této fázi sezony se jednalo o nejzábavnější Sigmu - v jejich zápasech padaly branky, na druhou stranu jich Hanáci také spoustu inkasovali.

„Je pravda, že se to ke mně odráží a s věkem a zkušenostmi se mi daří najít správná řešení. Doufám, že to vydrží," říkal Martin Hála po jeho dvougólovém vystoupení v zápase s Jabloncem (4:0).

loading
arrow_left Předchozí
1/10
Další arrow_right