Sokol Pohořany - Pergola 10:0

Utkání se neslo v duchu střeleckého dne pro domácí tým, Pergola se na podzim velmi trápí a zaznamenala již třetí zápas v řadě bez vstřelené branky.

SK Véska - Kovo Dřevo 3:2

Velmi zajímavý zápas týmů, které ještě na podzim nenašly přemožitele. Pro jednoho z nich tak série musela skončit. Hosté neudrželi poločasové vedení a nakonec podlehli, o výsledku rozhodla silná čtvrthodina Vésky v úvodu druhé půle.

FC Marky Sport - Galatasaray 0:5

Slabá docházka hráčů ze strany domácích, výsledek tedy jednoznačný. Utkání skončilo v poločase pro zranění hráče z torza domácího týmu.

RK Kafki - FC Levotil 2:2

Velké překvapení se zrodilo ve čtvrtek večer ve Slavoníně. Domácí dlouho nehráli a bylo to na nich tak trochu znát.

RoDo legendy - FC Skunk 2:6

Skunci už potřebovali zabrat a povedlo se jim to právě v tomto zápase. Přidali se tak k trojici týmů, které stíhají medailové pozice.

Sokol Mezice - Inter Šternberk 4:6

Za domácí podruhé v historii nastoupila žena, a nutno říct, že byla v zápase platnou hráčkou do kombinace. V první půli se pouze zaměřovalo, ale druhý poločas už nabídl všech deset branek tohoto utkání. Domácí vedli 2:0, ale štěstí se od nich nakonec odklonilo.

Dohrávka 16.kola:

FC Chelsea - Sokol Pohořany 2:4

Domácí jistě chtěli odskočit trojici pronásledovatelů a to zejména, když se jednalo o vzájemný zápas těchto konkurentů. Vedli 2:1, ale konečný výsledek dohrávky hovořil pro hosty z Pohořan.

1.liga

Sokol Pohořany - Pergola 10:0, Real HDO - FC Chelsea 0:3 kont., SK Véska - Kovo Dřevo 3:2, FC Marky Sport - Galatasaray 0:5, RK Kafki - FC Levotil 2:2, RoDo Legendy - FC Skunk 2:6, Sokol Mezice - Inter Šternberk 4:6, FC Chelsea - Sokol Pohořany 2:4

2.liga A

Rychlá rota - El. Otáhal A 0:13, Raptors team - Celtic Olomouc 3:3, Modos - SK Profit NV 7:3, Moravan Cholina - Koník Litovel 5:5, FC Chořelice - FC Křídla 3:1, FC Luběnice - United Players 1:4

2.liga B

Galacticos - Meta Pohořany 3:2, Foxhunters - Restoma Štěpánov 2:9, Sokol Dubany - FK Krčmaň 7:4, Kamerun - Dorespo Lošov 1:3, SK Mrsklesy - Pivní balet 99 3:3, Roko Samotišky - Lazce United nenahlášeno, Bílá puma volno

3.liga A

Sedlisko - Sokol Unčovice 4:5, Arsenal Loučany - FC Peklo NV 4:6, SK Náklo - Buldog Unčovice 3:0, Dřeváci Pňovice - AC Karasov 1:8, Bulldogs Pňovice - KMK Březové 6:5, FC Rataje - FC Nasa 3:5, FK Rozvadovice - Zákl. Hnoyland 3:3

3.liga B

Sokol Křelov B - Sokolka Horka A 10:4, Mlha team - Sokolka Horka B 3:5, Barbar - Topmont Bukovany 4:3, MK Dl. Loučka - Dyn. Bystrovany 5:3, FK Břuchotín - Sokol Křelov A 1:1, SK Kopeček - Rotor LBT 2:2, 1.FC Skrbeň - Atl. Bystrovany 1:11

3.liga C

FC Broky - Zero spiel 1:5, Leaders - Second Wave 7:9, OSŽ Commando – Darkside 4:5, Académica - J.A.H. 7:3, FC Bastila - Zelené balet 1:3, Real stars - El. Otáhal B 2:5, NanoComplex - FC ZRTV Loko odloženo na 22.9.

3.liga D

Bažanti - Erena Černovír 11:2, Geoboys - FC 1970 Bubeník 4:2, Hurikán VB - FC Fiasco 7:3, F1 - Chalapeňos 2:7, Blues rock - Buff-belt 3:8, 1.FC Černovír - Sportbar Sigma 5:5, Hajduk Olomouc - FC Creditas nenahlášeno

4.liga A

Ajax Pivodam - Žerotín 5:5, MK Jívová - MK Chudobín 5:4, Sokol Skrbeň - FC Lutín 9:0, FC IJZ - KZT Štěpánov 0:5, FC Bublákov - FC Štok 6:1, MFK Suchonice - Zora club 6:3, Odra volno

1. Žerotín 17 84:34 27

2. MFK Suchonice 17 71:49 23

3. Sokol Skrbeň 17 86:35 22

4. KZT Štěpánov 17 53:38 21

5. MK Jívová 17 79:61 20

6. Ajax Pivodam 17 73:51 17

7. MK Chudobín 17 57:54 16

8. Zora club 17 61:75 15