Středa nebyla ideální den pro utkání Jívové. ta přijela na zápas do Těšetic pouze v deseti lidech a už o poločase prohrávala zásluhou čtyř branek Lukáše Zbrože, dvou Jana Růžičky a jedné Tadeáše Kresela 7:1. Čtyři minuty před přestávkou zapsal čestný úspěch hostů Petr Musil.

Druhá půle už ale nezačala a duel byl předčasně ukončen. „Počet hráčů Jívové klesl pod sedm,“ stálo v zápise rozhodčího.

FK Jeseník - FC Dolany 1:1
Ohlasy z KP: Medlov v závěru otočil, Litovel padla na špatném hřišti Bohuňovic

Disciplinární komise OFS Olomouc již rozhodla, že výsledek 7:1 zůstane v platnosti a duel kontumovala ve prospěch domácích Těšetic. Za narušení soutěže navíc musí Jívová zaplatit pokutu.

Tresty za divočinu

Ve stejné soutěži o kolo dříve byla k vidění divočina v podobě pěti červených karet v jednom duelu. Šlo o zápas Město Libavá - Drahanovice.

Více zde:

Červená karta. Ilustrační foto.
Divočina ve III. třídě. Padlo pět červených. Najdeme si tě, řvali na sudího

Jedno vyloučení bylo pro domácího borce Marka Schmidta, který dostal stopku na jeden zápas. Obdobně na tom je také hostující Michal Kosina. Oba dostali karty za fauly.

Jenže pak další tři aktéři viděli červenou kartu za urážky. Hráč Ondřej Bednář bude stát čtyři zápasy a vyfasoval k tomu pokutu 2000 korun. Lukáš Dopita nebude hrát o zápas méně a zaplatí 1000 korun. Nejhůře na tom je funkcionář Aleš Hradecký, jenž bude chybět čtyři duely a zaplatí 4000 korun.

Leoš Kalvoda
Zkušený trenér Kalvoda skončil v Bohuňovicích. Proč a kdo jej nahradí?

Načítám tabulku ...