Málokdo hrál asi kratší zápas. V sobotu v Příkazích byli hráči i diváci zklamaní. Utkání domácích fotbalistů s Újezdem trvalo pouhých sedm minut. Přesto byly k vidění dvě branky.

Obě vstřelili domácí. Už v první minutě otevřel skóre Roman Kučera a v šesté zvyšoval na 2:0 Pavel Prázdný.

Potom však utkání skončilo. Hostující tým totiž dorazil do Příkaz pouze v osmi lidech. Sedm hráčů do pole a jeden brankář - i ten je ale povoláním hráč.

„Postupně dva hráči z hostujícího týmu nahlásili zranění. Jeden kotník a druhý natažený stehenní sval. Utkán tak muselo být pro nedostatek hráčů v týmu Újezdu předčasně ukončeno. Je možné, že soupeř kalkuloval i s nepříznivým výsledkem,“ sdělil Deníku vedoucí mužstva Příkaz Petr Dostál.

Fotbalisté Rapotína (žluté dresy) vyhráli potřetí v řadě.
Ohlasy z KP: Dolany nezvládly přestřelku, týmům z Olomoucka se vůbec nedařilo

„Myslím, že zápis o utkání mluví za vše. Prostě jsme se nesešli,“ litoval jeho protějšek Daniel Niče.

„Zklamaní byli hráči, kteří se na zápas těšili, i trenér, který dělá přípravu a ta tak přišla vniveč. Kluci si to vynahradili kratším sranda mačem mezi sebou. Zklamaní byli i diváci, někteří si odskočili na stavění máje do jiné části obce a vrátili se na utkání béčka, jiní odešli,“ pokračoval Dostál.

Příkazy tak zapíšou do tabulky tři body a udrží se v kontaktu s první trojkou. „Z takové výhry ale nemá nikdo radost. Je to vítězství od stolu. Zápas bude kontumovaný a získáme tři body, které se počítají, ale není na nich žádná zásluha,“ říkal Dostál.

Příkazy alespoň nemusely vracet vstupné, jelikož se u nich vybírá až během druhého poločasu formou obcházení diváků.

Naopak Újezd má větší starosti. Zůstává na posledním místě, navíc za kontumaci bude muset zaplatit pokutu.


Načítám tabulku ...