Přitom Šumvald šel už po čtvrt hodině hry do vedení. Na úvodní branku navázal ještě proměněnou penaltou hned na začátku druhé půle.

Už to vypadalo, že tři body zůstanou doma, protože šumvaldští vedli ještě v 84. minutě 2:0. Jenže potom se trefil Vymazal a o čtyři minuty později na něj navázal Maršálek.

Jeho brance předcházely emotivní situace, nejprve sporný zákrok ve vápně domácích, za který sudí penaltu neodpískal, následně mohl Šumvald z brejkové situace rozhodnout, jenže Masařík ofenzivní hráče vychytal a do šance se řítili opět Střelice. Jenže hostujícího útočníka stáhl k zemi Heralt a viděl červenou kartu.

Po vyrovnání se šlo do penaltového rozstřelu. V něm byl Šumvald přeci jen úspěšnější, protože jeho střelci se ani jednou nemýlili, zatímco hosté mířili jednou do tyčky a jednou vedle.

„Pro diváky to byl atraktivní zápas, který se místy hrál nahoru, dolů. Šumvald měl trošku více ze hry a my jsme za bod rádi,“ zhodnotil utkání krátce brankář Střelic František Masařík.

SK Šumvald - TJ Sokol Střelice 2:2, 4:2 na pen.

Branky: 14. Klein, 50. z pen. Geier - 84. Vymazal, 88. Maršálek

Rozhodčí: Vojtek - Študent, Epstein. ŽK: Masařík, Král, Slavíček, Vymazal. ČK: 86. Heralt (Š.) Diváci: 123.

Šumvald: Havlíček - Petřík V., Heralt, Kubík, Vozatár, Mako K., Mako J, Petřík J. Šenk, Geier, Klein. Střídali: Mihailescu, Mucka, Wiedermann. Trenér: Lubomír Bartuněk.

Střelice: Masařík - Málek, Lolek, Král, Vaněk, Pavlík, Walter, Slavíček, Maršálek, Vymazal. Střídali: Habermann, Denev, Buřval, Šťastný. Trenér: Jindřích Huběnka.