Mistrem okresní soutěže olomouckého malého fotbalu se již s předstihem stal tým RK Kafki, který svůj titul oslavil i přímo na hřišti vítězstvím 8:4 nad FC Skunk. V soubojích na dálku si již SK Véska uhájila historický úspěch v podobě 2. místa o jeden bod před Galatasaray.

Slavnostní fotbal, plný gólů, se odehrál v Křelově, kde místní Sokol Křelov A odehrál po 41 letech (!!!) své poslední mistrovské utkání. Proti již jistému postupujícímu ze sousední Horky se domácí nenechali zahanbit, a i přes prohru 8:10 si utkání za hojné divácké přítomnosti spousty svých bývalých hráčů řádně užili.

Přes nadcházející zimní přestávku nezbývá než popřát všem hráčům, rozhodčím i divákům a všem jejich blízkým hodně zdraví, zejména v opakujících se vlnách nepříznivé epidemiologické situace. Doufejme, že se vše bude brzy zlepšovat a všichni se znovu sejdeme na hřištích na začátku příštího, již 51. ročníku olomouckého malého fotbalu, který by měl vypuknout 28. března 2022.

1.liga

Sokol Pohořany - RoDo Legendy 3:8, Inter Šternberk - Real HDO 3:0 kont., Galatasaray - Pergola 18:6, FC Marky Sport - FC Chelsea 5:9, RK Kafki - FC Skunk 8:4, SK Véska - Sokol Mezice 11:3, FC Levotil - Kovo Dřevo 2:5

1. RK Kafki 26 164:49 45 – mistr MFO

2. SK Véska 26 115:78 37

3. Galatasaray 26 157:84 36

4. FC Skunk 26 93:69 34

5. FC Chelsea 26 112:89 33

6. Sokol Pohořany 26 109:81 32

7. Kovo Dřevo 26 105:96 31

8. FC Levotil 26 87:64 30

9. Sokol Mezice 26 60:80 25

10. FC Marky Sport 26 55:113 17 *

11. RoDo Legendy 26 71:130 16 *

12. Inter Šternberk 26 101:130 14

13. Pergola 26 58:146 8 * – sestup do 2.ligy

14. Real HDO 26 0:78 0 – odstoupení ze soutěže

* = týmu byly po skončení soutěže odečteny 2 body

2.liga A

Modos - Raptors team 3:2, 1.FC Loučany - Rychlá rota 6:5, FC Křídla - SK Profit NV 9:3, FC Chořelice - El. Otáhal A 3:0 kont., Koník Litovel - United Players 3:0 kont., Moravan Cholina - Celtic Olomouc 3:0 kont., FC Luběnice - FC Hroší stavby 6:2

1. United Players 26 151:53 44 – postup do 1.ligy

2. FC Chořelice 26 107:48 38

3. Koník Litovel 26 116:79 37

4. FC Hroší stavby 26 103:79 34

5. Raptors team 26 134:82 33

6. FC Luběnice 26 96:85 31

7. Moravan Cholina 26 92:76 29 *

8. FC Křídla 26 84:92 25

9. El. Otáhal A 26 107:113 24

10. Modos 26 75:109 19 *

11. 1.FC Loučany 26 67:95 17 *

12. Rychlá rota 26 68:131 16 *

13. SK Profit NV 26 50:130 5 * – sestup do 3.ligy

14. Celtic Olomouc 26 0:78 0 – vyloučení ze soutěže

* = týmu byly po skončení soutěže odečteny 2 body

2.liga B

Galacticos - Kamerun 9:1, FK Krčmaň - Bílá puma 2:0, Roko Samotišky - Sokol Dubany 2:5, SK Mrsklesy - Dorespo Lošov 4:9, Pivní balet 99 - Lazce United 0:3 kont., Restoma Štěpánov - Meta Pohořany 2:2, Foxhunters volno

1. Galacticos 26 159:41 43 – postup do 1.ligy

2. FK Krčmaň 26 107:80 31

3. Restoma Štěpánov 26 92:69 31

4. Meta Pohořany 26 89:62 30

5. Bílá puma 26 79:65 24 *

6. Sokol Dubany 26 98:94 24

7. Pivní balet 99 26 78:87 22

8. Lazce United 26 70:104 20

9. Kamerun 26 80:108 18

10. SK Mrsklesy 26 85:122 18

11. Roko Samotišky 26 72:100 17 *

12. Foxhunters 26 75:130 16

13. Dorespo Lošov 26 78:100 14 – sestup do 3.ligy

14. SK Holice 26 0:0 0 – odstoupení ze soutěže

* = týmu byly po skončení soutěže odečteny 2 body

3.liga A

Zákl. Hnoyland - FC Peklo NV 5:2, Sedlisko - KMK Březové 0:3, FC Rataje - SK Náklo 0:5, FK Rozvadovice - AC Karasov 2:2, Arsenal Loučany - Bulldog Pňovice 5:6, Buldog Unčovice - Dřeváci Pňovice 3:5, Sokol Unčovice - FC Nasa 0:3 kont.

1. SK Náklo 26 113:55 43 – postup do 2.ligy

2. FC Nasa 26 99:69 34

3. FC Peklo NV 26 112:84 31

4. Arsenal Loučany 26 110:84 31

5. Sedlisko 26 89:69 30 *

6. FK Rozvadovice 26 80:70 28

7. Dřeváci Pňovice 26 126:109 27

8. AC Karasov 26 56:66 27

9. FC Rataje 26 73:102 27

10. Bulldog Pňovice 26 100:106 24

11. Buldog Unčovice 26 66:78 22 *

12. Zákl. Hnoyland 26 72:81 19 *

13. KMK Březové 26 59:104 15

14. Sokol Unčovice 26 0:78 0 – odstoupení ze soutěže

* = týmu byly po skončení soutěže odečteny 2 body

3.liga B

Sokol Křelov B - Barbar 7:3, Atl. Bystrovany - Rotor LBT 5:2, Dyn. Bystrovany - Mlha team 4:10, FK Břuchotín - Sokolka Horka B 2:7, Sokol Křelov A - Sokolka Horka A 8:10, 1.FC Skrbeň - Topmon Bukovany 2:3, SK Kopeček - MK Dl. Loučka 5:4

1. Sokolka Horka A 26 169:86 42 – postup do 2.ligy

2. MK Dl. Loučka 26 113:88 37

3. Atl. Bystrovany 26 93:49 35

4. Sokolka Horka B 26 111:74 35

5. Sokol Křelov B 26 139:81 34

6. Topmon Bukovany 26 110:90 30

7. SK Kopeček 26 68:65 25

8. Rotor LBT 26 72:90 23

9. FK Břuchotín 26 97:80 22

10. Mlha team 26 113:113 20 **

11. Barbar 26 100:96 18 **

12. Dyn. Bystrovany 26 84:107 17

13. Sokol Křelov A 26 72:103 17

14. 1.FC Skrbeň 26 33:252 -1 * – sestup do 4.ligy

* = týmu byly po skončení soutěže odečteny 2 body

** = týmu byly po skončení soutěže odečteny 4 body

3.liga C

Leaders - Zelené balet 3:4, Académica - NanoComplex 4:4, FC Broky - FC ZRTV Loko 2:0, Zero spiel - Darkside 0:3 kont., El. Otáhal B - FC Bastila 4:4, OSŽ Commando - Real stars 2:6, Second Wave - J.A.H. 3:0 kont.

1. NanoComplex 26 164:54 51 – postup do 2.ligy

2. FC Broky 26 108:58 37 *

3. El. Otáhal B 26 117:110 34

4. Second Wave 26 123:112 33

5. Real stars 26 115:103 32

6. OSŽ Commando 26 101:82 29

7. Leaders 26 113:95 28

8. FC ZRTV Loko 26 100:80 26 *

9. Zelené balet 26 95:103 24

10. Académica 26 93:109 23

11. Darkside 26 93:135 20

12. FC Bastila 26 74:111 19

13. Zero spiel 26 0:72 0 – odstoupení ze soutěže

14. J.A.H. 26 0:72 0 – vyloučení ze soutěže

* = týmu byly po skončení soutěže odečteny 2 body

3.liga D

Bažanti - Buff-belt 3:5, Hajduk Olomouc - 1.FC Černovír 13:4, Geoboys - Sportbar Sigma 12:6, Hurikán VB - F1 3:0 kont., FC 1970 Bubeník - FC Fiasco 1:1, Chalapeňos - Blues rock 3:0 kont., Erena Černovír - FC Creditas 2:13

1. Chalapeňos 26 142:56 45 – postup do 2.ligy

2. Hurikán VB 26 173:44 44

3. FC 1970 Bubeník 26 109:57 37

4. Geoboys 26 147:82 34

5. FC Creditas 26 122:79 33

6. Hajduk Olomouc 26 107:111 30

7. FC Fiasco 26 110:98 29

8. Buff-belt 26 86:83 29

9. Sportbar Sigma 26 124:129 25

10. F1 26 75:117 19

11. Bažanti 26 85:99 17

12. 1.FC Černovír 26 60:178 15

13. Erena Černovír 26 41:170 5 *

14. Blues rock 26 0:78 0 – odstoupení ze soutěže

* = týmu byly po skončení soutěže odečteny 2 body

4.liga

Zora club - Ajax Pivodam 1:5, Sokol Skrbeň - MK Chudobín 9:4, FC IJZ - Žerotín 0:4, FC Lutín - FC Štok 10:3, FC Bublákov - MFK Suchonice 2:12, Odra - MK Jívová 3:2, KZT Štěpánov volno

1. Žerotín 26 119:41 42 – postup do 3.ligy

2. Sokol Skrbeň 26 166:62 36 – postup do 3.ligy

3. MFK Suchonice 26 104:67 33 – postup do 3.ligy

4. KZT Štěpánov 26 73:57 31 – postup do 3.ligy

5. MK Jívová 26 114:87 29 – postup do 3.ligy

6. MK Chudobín 26 98:74 27

7. Ajax Pivodam 26 105:83 27

8. FC Bublákov 26 56:84 22

9. Odra 26 68:95 20

10. Zora club 26 79:120 20

11. FC Štok 26 62:129 10

12. FC IJZ 26 36:92 8

13. FC Lutín 26 54:143 7

14. Sokol Slatinky 26 0:0 0 – odstoupení ze soutěže