Kovo Dřevo - RoDo Legendy 7:2

Domácí potvrdili podzimní formu a relativně snadno si poradili se soupeřem, který se naopak trápí s nedostatkem hráčů.

Pergola - Sokol Mezice 0:4

V minulém kole hráči Pergoly ukázali, že ještě mohou zabojovat o udržení se v soutěži. Ale nyní opět nedokázali vstřelit branku a bylo to pro ně již počtvrté v průběhu podzimní části. Naopak Mezice si po sérii domácích zápasů vezou tentokrát body i z novosadské umělé trávy.

Inter Šternberk - RK Kafki 3:6

Domácí vedli ještě ve 40.minutě 3:1, ale tlak lídra soutěže se nakonec podařilo přetavit v branky, které vedly k otočení zápasu. Kafki si tak jistě výrazně oddychli a mohou se připravovat na závěr sezóny.

Galatasaray - Sokol Pohořany 5:6

Velmi zajímavá přestřelka v prvním poločase, Galatasaray vedl v jisté chvíli zápasu už 4:1. Poločasové skóre se zastavilo na stavu 5:4. Druhá půle již tak mnoho branek nenabídla a rozhodující gól pro hosty padl v samém závěru utkání.

FC Marky Sport - SK Véska 2:5

Domácí se poslední dobou potýkají s absencí většího počtu hráčů. Nebylo tomu jinak ani v tomto kole a k utkání se dostavili bez možnosti střídání. I přesto hráli v zápase důstojnou roli a dlouho bylo skóre vyrovnané. Véska nakonec zvládla utkání rozhodnout opět a zase až ve druhém poločase.

FC Chelsea - FC Skunk 3:0

V prvním poločase zápas obran a hrálo se bez branek. V poločase druhém rozhodl faktor Pavel Kryl. Nejprve rychlým uvedením míče do hry od postranní čáry pro spoluhráče, který otevřel skóre. Později brankou na 2:0. Skunci sice tlačili, ale vše končilo na pevné obraně modrých bojovníků z řad Chelsea.

FC Levotil - Real HDO 3:0 kont.

Dohrávka 16.kola:

Kovo Dřevo - RK Kafki 2:2

Dohrávané utkání se neslo v duchu dvou odlišných poločasů, Kafki sice vedly 2:0, ale domácí si ve druhé půli na své šance počkali a nakonec si ze zápasu odnesli cenný bod. Lídr soutěže zaznamenal už třetí remízu během měsíce.

1.liga

Kovo Dřevo - RoDo Legendy 7:2, Pergola - Sokol Mezice 0:4, Inter Šternberk - RK Kafki 3:6, Galatasaray - Sokol Pohořany 5:6, FC Marky Sport - SK Véska 2:5, FC Chelsea - FC Skunk 3:0, FC Levotil - Real HDO 3:0 kont., dohrávka 16.kola: Kovo Dřevo - RK Kafki 2:2

14. Real HDO 20 28:96 4

První liga Malého fotbalu Olomouc: FC Levotil - Marky Sport Olomouc 5:1 na novém víceúčelovém hřišti s umělou trávou v Července.

V druhých ligách mají jak hněvotínští United Players, tak i Galacticos shodně 6bodový náskok na nejbližší pronásledovatele a již slušně nakročeno k postupu do nejvyšší soutěže.

2.liga A

1.FC Loučany - Moravan Cholina 2:7, United Players - Raptors team 8:3, FC Chořelice - FC Luběnice 1:1, El. Otáhal A - Celtic Olomouc 3:0 kont., SK Profit NV - FC Hroší stavby 2:5, FC Křídla - Modos 1:0, Koník Litovel - Rychlá rota 10:2, dohrávka 15.kola: Rychlá rota - FC Hroší stavby 1:4

2.liga B

Foxhunters - Roko Samotišky 3:2, FK Krčmaň - SK Mrsklesy 10:6, Pivní balet 99 - Bílá puma 3:4, Lazce United - Kamerun 4:5, Meta Pohořany - Sokol Dubany 5:1, Restoma Štěpánov - Galacticos 4:1, Dorespo Lošov volno

14. SK Holice 20 0:0 0

Ve 3.A a 3.C lize je téměř rozhodnuto o vítězích těchto skupin, což může být již za týden potvrzeno. A brilantní je zejména bilance týmu NanoComplex, který zvládl všech dosavadních 20 kol bez ztráty jediného bodu. V ostatních dvou skupinách se v poslední době šance týmů srovnávají a slibují dramatický závěr soutěží.

3.liga A

FC Nasa - Bulldog Pňovice 5:5, Zákl. Hnoyland - Arsenal Loučany 4:4, AC Karasov - KMK Březové 3:0, FC Peklo NV - SK Náklo 3:4, FK Rozvadovice - FC Rataje 1:2, Buldog Unčovice - Sedlisko 3:4, Sokol Unčovice - Dřeváci Pňovice 0:3 kont.

3.liga B

Atl. Bystrovany - Mlha team 3:0 kont., Dyn. Bystrovany - 1.FC Skrbeň 16:0, Sokolka Horka B - Topmont Bukovany 6:8, Sokolka Horka A - MK Dl. Loučka 10:3, FK Břuchotín - SK Kopeček 6:0, Sokol Křelov A - Sokol Křelov B 2:7, Rotor LBT - Barbar 2:3

3.liga C

Leaders - OSŽ Commando 4:4, Zelené balet - FC ZRTV Loko 2:6, J.A.H. - Real stars 3:5, Zero spiel - FC Bastila 4:2, El. Otáhal B - FC Broky 3:5, Darkside - NanoComplex 2:20, Second Wave - Académica 1:11

3.liga D

Bažanti - Hurikán VB 1:13, FC Creditas - F1 2:2, FC Fiasco - 1.FC Černovír 5:1, FC 1970 Bubeník - Blues rock 3:0 kont., Buff-belt - Sportbar Sigma 4:3, Erena Černovír - Hajduk Olomouc 0:3 kont., Chalapeňos - Geoboys odloženo na 16.10.

14. Erena Černovír 20 30:141 3

Ve 4. lize jsou v mírném trháku Žerotín a Sokol Skrbeň, kterým již asi postup neunikne.

4.liga A

FC Štok - MK Jívová 0:3, Zora club - Sokol Skrbeň 2:10, FC IJZ - FC Bublákov 1:2, FC Lutín - Ajax Pivodam 2:3, Žerotín - MK Chudobín 3:1, KZT Štěpánov - Odra 2:1, MFK Suchonice volno

1. Žerotín 20 94:37 33

2. Sokol Skrbeň 20 108:38 28

3. MFK Suchonice 20 73:53 23

4. KZT Štěpánov 20 58:49 23

5. MK Jívová 20 84:67 22

6. MK Chudobín 20 70:60 20

7. FC Bublákov 20 44:43 20

8. Ajax Pivodam 20 79:58 19