Galatasaray si jednoznačně poradil s Pergolou 9:1, RK Kafki Přerov zvládli utkání proti FC Skunk v poměru 4:0 a udrželi čisté konto v druhém utkání za sebou. FC Chelsea Olomouc pokračuje v dobré formě a poradila si s FC Marky Sport v poměru 7:3.

Sokol Pohořany se dotahuje na čelo tabulky, třetí vítězství v řadě se nerodilo lehce, ale odpor domácích RoDo legend definitivně zlomil po vyloučení jednoho z domácích hráčů a nakonec zvítězil 6:2. Kolo uzavřel nedělní duel v Mezicích, kde domácí zvítězili nad Véskou 3:2. V řadách domácího mužstva je nutno ocenit hlavně vynikající brankářský výkon sedmnáctiletého Lukáše Mrtýnka.

Z nižších soutěží stojí za zmínku dosavadní jízda lídrů 3. C ligy a 3. D ligy. Hráči mužstva NanoComplex v 11 dosavadních utkáních neztratili ani bod, Hurikán Velká Bystřice pouze 1 bodík.

1.liga

Real HDO - Inter Šternberk 0:3 kont., RoDo Legendy - Sokol Pohořany 2:6, Sokol Mezice - SK Véska 3:2, FC Skunk - RK Kafki 0:4, FC Chelsea - FC Marky Sport 7:3, Pergola - Galatasaray 1:9, Kovo Dřevo - FC Levotil 5:4

1. RK Kafki 11 76:21 20

2. Galatasaray 11 68:35 18

3. FC Chelsea 11 56:35 17

4. FC Skunk 11 38:25 15

5. Sokol Pohořany 11 60:40 13

6. RoDo Legendy 11 38:37 13

7. SK Véska 11 45:35 11

8. Sokol Mezice 11 23:35 10

9. FC Levotil 11 33:40 8

10. Kovo Dřevo 11 40:68 8

11. FC Marky Sport 11 26:61 8

12. Pergola 11 29:46 5

13. Inter Šternberk 11 34:59 4

14. Real HDO 11 24:53 4

2.liga A

Rychlá rota - 1.FC Loučany 4:2, Raptors team - Modos 9:4, FC Hroší stavby - FC Luběnice 4:5, Celtic Olomouc - Moravan Cholina 7:1, El. Otáhal A - FC Chořelice 0:5, SK Profit NV - FC Křídla 0:4, United Players - Koník Litovel 10:2

1. United Players 11 67:22 20

2. Koník Litovel 11 47:31 17

3. FC Hroší stavby 11 50:32 16

4. FC Luběnice 11 46:37 16

5. FC Chořelice 11 47:25 13

6. Raptors team 11 55:43 12

7. Rychlá rota 11 31:38 10

8. Celtic Olomouc 11 38:45 9

9. Moravan Cholina 11 27:50 9

10. 1.FC Loučany 11 27:29 8

11. FC Křídla 11 31:35 8

12. El. Otáhal A 11 42:62 7

13. Modos 11 36:56 6

14. SK Profit NV 11 21:60 1

2.liga B

Bílá puma - FK Krčmaň 3:0 kont., Kamerun - Galacticos 3:2, Sokol Dubany - Roko Samotišky 6:7, Dorespo Lošov - SK Mrsklesy 2:7, Meta Pohořany - Restoma Štěpánov 3:6, Lazce United - Pivní balet 99 3:3, Foxhunters volno

1. Galacticos 11 60:21 17

2. FK Krčmaň 11 47:34 15

3. Bílá puma 11 47:31 14

4. Restoma Štěpáno 11 38:30 13

5. Pivní balet 99 11 39:34 12

6. SK Mrsklesy 11 42:43 11

7. Roko Samotišky 11 37:39 10

8. Foxhunters 11 44:45 8

9. Meta Pohořany 11 27:44 8

10. Sokol Dubany 11 40:44 7

11. Dorespo Lošov 11 35:39 7

12. Kamerun 11 29:51 5

13. Lazce United 11 21:51 5

14. SK Holice 11 0:0 0

3.liga A

Dřeváci Pňovice - Buldog Unčovice 7:2, Bulldog Pňovice - Arsenal Loučany 2:3, SK Náklo - FC Rataje 7:4, KMK Březové - Sedlisko 1:4, AC Karasov - FK Rozvadovice 1:0, FC Peklo NV - Zákl. Hnoyland 7:0, FC Nasa - Sokol Unčovice 6:2

1. SK Náklo 11 55:33 17

2. FC Rataje 11 38:34 15

3. FK Rozvadovice 11 42:20 14

4. FC Peklo NV 11 43:39 13

5. Dřeváci Pňovice 11 69:52 12

6. FC Nasa 11 40:34 12

7. Sedlisko 11 32:31 11

8. Arsenal Loučany 11 48:47 10

9. Bulldog Pňovice 11 48:49 9

10. Buldog Unčovice 11 24:39 9

11. AC Karasov 11 16:38 9

12. Sokol Unčovice 11 29:34 8

13. KMK Březové 11 24:45 8

14. Zákl. Hnoyland 11 28:41 7

3.liga B

Mlha team - Dyn. Bystrovany 10:2, Barbar - Sokol Křelov B 6:5, MK Dl. Loučka - SK Kopeček 4:2, Topmont Bukovany - 1.FC Skrbeň 11:2, Sokolka Horka B - FK Břuchotín 2:1, Sokolka Horka A - Sokol Křelov A 6:5, Rotor LBT - Atl. Bystrovany 2:3

1. Sokolka Horka A 11 64:29 18

2. Atl. Bystrovany 11 48:21 16

3. Sokolka Horka B 11 37:24 16

4. MK Dl. Loučka 11 46:35 16

5. Topmon Bukovany 11 52:32 15

6. Rotor LBT 11 32:26 12

7. Sokol Křelov B 11 34:41 11

8. Mlha team 11 45:50 10

9. Barbar 11 38:39 9

10. Sokol Křelov A 11 30:40 9

11. FK Břuchotín 11 39:35 8

12. SK Kopeček 11 23:33 7

13. Dyn. Bystrovany 11 25:43 6

14. 1.FC Skrbeň 11 20:85 1

3.liga C

FC Bastila - El. Otáhal B 3:6, NanoComplex - Académica 5:1, Real stars - OSŽ Commando 2:1, FC ZRTV Loko - FC Broky 1:4, Zelené balet - Leaders 2:12, J.A.H. - Second Wave 8:9, Darkside - Zero spiel 3:8

1. NanoComplex 11 69:25 22

2. FC Broky 11 66:38 18

3. Zero spiel 11 62:37 18

4. El. Otáhal B 11 50:57 14

5. Leaders 11 51:40 12

6. FC ZRTV Loko 10 40:32 12

7. Second Wave 10 52:56 11

8. J.A.H. 11 51:49 9

9. OSŽ Commando 11 35:41 9

10. Real stars 11 37:48 8

11. FC Bastila 11 31:49 7

12. Académica 11 39:49 6

13. Zelené balet 11 38:62 4

14. Darkside 11 36:74 2

3.liga D

Blues rock - Chalapeňos 4:3, 1.FC Černovír - Hajduk Olomouc 1:8, F1 - Hurikán VB 1:8, Sportbar Sigma - Geoboys 0:3 kont., Buff-belt - Bažanti 2:1, FC Creditas - Erena Černovír 6:3, FC Fiasco - FC 1970 Bubeník 3:4

1. Hurikán VB 11 89:19 21

2. Chalapeňos 11 68:28 17

3. Geoboys 11 63:35 17

4. Blues rock 11 52:36 15

5. FC 1970 Bubeník 11 35:34 13

6. Hajduk Olomouc 11 52:45 12

7. Bažanti 11 44:34 10

8. FC Fiasco 11 48:52 10

9. FC Creditas 11 34:41 10

10. Buff-belt 11 34:38 8

11. F1 11 41:52 8

12. Sportbar Sigma 11 40:53 8

13. Erena Černovír 11 20:80 3

14. 1.FC Černovír 11 19:92 2

4.liga A

Ajax Pivodam - Zora club 1:3, MK Jívová - Odra 2:2, MFK Suchonice - FC Bublákov 2:1, MK Chudobín - Sokol Skrbeň 2:7, Žerotín - FC IJZ 6:0, FC Štok - FC Lutín 3:0 kont., KZT Štěpánov volno

1. Žerotín 11 62:25 18

2. Sokol Skrbeň 11 58:27 14

3. Ajax Pivodam 11 52:23 13

4. MFK Suchonice 11 37:34 13

5. KZT Štěpánov 11 28:24 12

6. MK Chudobín 11 41:41 11

7. MK Jívová 11 43:41 10

8. Odra 11 33:37 10

9. Zora club 11 39:50 10

10. FC Bublákov 11 26:29 9

11. FC IJZ 11 23:41 4

12. FC Lutín 11 24:58 4

13. FC Štok 11 23:59 4

14. Sokol Slatinky 11 0:0 0