Lídr 2.A ligy, United Players, si upevnil svou pozici, když porazil jednoho ze svých přímých konkurentů FC Hroší stavby přesvědčivě 6:1, vedoucí tým 2.B ligy zvítězil venku dokonce 12:0.

1.liga

Inter Šternberk - FC Chelsea 3:6, Pergola - FC Skunk 2:6, Kovo Dřevo - Sokol Mezice 7:1, FC Levotil - RoDo Legendy 3:0 kont., Galatasaray - Real HDO 9:1, FC Marky Sport - Sokol Pohořany 1:5, RK Kafki - SK Véska 15:4

1. RK Kafki 12 91:25 22

2. Galatasaray 12 77:36 20

3. FC Chelsea 12 62:38 19

4. FC Skunk 12 44:27 17

5. Sokol Pohořany 12 65:41 15

6. RoDo Legendy 12 38:40 13

7. SK Véska 12 49:50 11

8. FC Levotil 12 36:40 10

9. Sokol Mezice 12 24:42 10

10. Kovo Dřevo 12 47:69 10

11. FC Marky Sport 12 27:66 8

12. Pergola 12 31:52 5

13. Inter Šternberk 12 37:65 4

14. Real HDO 12 25:62 4

2.liga A

1.FC Loučany - El. Otáhal A 2:5, SK Profit NV - Celtic Olomouc 3:0 kont., United Players - FC Hroší stavby 6:1, Koník Litovel - Raptors team 6:3, FC Chořelice - Modos 3:0 kont., Moravan Cholina - FC Luběnice 3:0 kont.

1. United Players 12 73:23 22

2. Koník Litovel 12 53:34 19

3. FC Hroší stavby 12 51:38 16

4. FC Luběnice 12 46:40 16

5. FC Chořelice 12 50:25 15

6. Raptors team 12 58:49 12

7. Moravan Cholina 12 30:50 11

8. Rychlá rota 11 31:38 10

9. Celtic Olomouc 12 38:48 9

10. El. Otáhal A 12 47:64 9

11. FC Křídla 11 31:35 8

12. 1.FC Loučany 12 29:34 8

13. Modos 12 36:59 6

14. SK Profit NV 12 24:60 3

2.liga B

Meta Pohořany - Dorespo Lošov 6:4, Lazce United - Sokol Dubany 3:4, Pivní balet 99 - Kamerun 1:1, Restoma Štěpánov - Bílá puma 1:0, Foxhunters - Galacticos 0:12, SK Mrsklesy - Roko Samotišky 5:3, FK Krčmaň volno

1. Galacticos 12 72:21 19

2. FK Krčmaň 12 47:34 15

3. Restoma Štěpáno 12 39:30 15

4. Bílá puma 12 47:32 14

5. Pivní balet 99 12 40:35 13

6. SK Mrsklesy 12 47:46 13

7. Roko Samotišky 12 40:44 10

8. Meta Pohořany 12 33:48 10

9. Sokol Dubany 12 44:47 9

10. Foxhunters 12 44:57 8

11. Dorespo Lošov 12 39:45 7

12. Kamerun 12 30:52 6

13. Lazce United 12 24:55 5

14. SK Holice 12 0:0 0

3.liga A

Buldog Unčovice - AC Karasov 0:4, FC Peklo NV - KMK Březové 5:2, FC Nasa - SK Náklo 1:2, Sokol Unčovice - Bulldog Pňovice 6:3, Zákl. Hnoyland - Dřeváci Pňovice 3:3, FK Rozvadovice - Arsenal Loučany 2:3, Sedlisko - FC Rataje 5:2

1. SK Náklo 12 57:34 19

2. FC Peklo NV 12 48:41 15

3. FC Rataje 12 40:39 15

4. FK Rozvadovice 12 44:23 14

5. Dřeváci Pňovice 12 72:55 13

6. Sedlisko 12 37:33 13

7. FC Nasa 12 41:36 12

8. Arsenal Loučany 12 51:49 12

9. AC Karasov 12 20:38 11

10. Sokol Unčovice 12 35:37 10

11. Bulldog Pňovice 12 51:55 9

12. Buldog Unčovice 12 24:43 9

13. Zákl. Hnoyland 12 31:44 8

14. KMK Březové 12 26:50 8

3.liga B

Dyn. Bystrovany - Sokolka Horka B 3:4, Sokolka Horka A - Topmon Bukovany 6:5, Rotor LBT - MK Dl. Loučka 4:2, Atl. Bystrovany - Barbar 3:0 kont., Sokol Křelov A - Mlha team 6:8, FK Břuchotín - Sokol Křelov B 3:6, 1.FC Skrbeň - SK Kopeček 1:6

1. Sokolka Horka A 12 70:34 20

2. Atl. Bystrovany 12 51:21 18

3. Sokolka Horka B 12 41:27 18

4. MK Dl. Loučka 12 48:39 16

5. Topmon Bukovany 12 57:38 15

6. Rotor LBT 12 36:28 14

7. Sokol Křelov B 12 40:44 13

8. Mlha team 12 53:56 12

9. Barbar 12 38:42 9

10. SK Kopeček 12 29:34 9

11. Sokol Křelov A 12 36:48 9

12. FK Břuchotín 12 42:41 8

13. Dyn. Bystrovany 12 28:47 6

14. 1.FC Skrbeň 12 21:91 1

3.liga C

El. Otáhal B - Zelené balet 3:3, J.A.H. - FC ZRTV Loko 6:2, Darkside - Real stars 7:8, Zero spiel - NanoComplex 3:5, Leaders - Académica 1:2, FC Broky - OSŽ Commando 4:3

1. NanoComplex 12 74:28 24

2. FC Broky 12 70:41 20

3. Zero spiel 12 65:42 18

4. El. Otáhal B 12 53:60 15

5. Second Wave 11 59:62 13

6. Leaders 12 52:42 12

7. FC ZRTV Loko 12 48:45 12

8. J.A.H. 12 57:51 11

9. Real stars 12 45:55 10

10. OSŽ Commando 12 38:45 9

11. Académica 12 41:50 8

12. FC Bastila 11 31:49 7

13. Zelené balet 12 41:65 5

14. Darkside 12 43:82 2

3.liga D

Chalapeňos - Buff-belt 5:4, FC Creditas - Sportbar Sigma 12:2, FC Fiasco - F1 3:9, FC 1970 Bubeník - 1.FC Černovír 13:2, Erena Černovír - Blues rock 2:13, Bažanti - Hajduk Olomouc 3:4, Geoboys - Hurikán VB 3:4

1. Hurikán VB 12 93:22 23

2. Chalapeňos 12 73:32 19

3. Blues rock 12 65:38 17

4. Geoboys 12 66:39 17

5. FC 1970 Bubeník 12 48:36 15

6. Hajduk Olomouc 12 56:48 14

7. FC Creditas 12 46:43 12

8. Bažanti 12 47:38 10

9. F1 12 50:55 10

10. FC Fiasco 12 51:61 10

11. Buff-belt 12 38:43 8

12. Sportbar Sigma 12 42:65 8

13. Erena Černovír 12 22:93 3

14. 1.FC Černovír 12 21:105 2

4.liga A

Zora club - Žerotín 2:7, FC Štok - MFK Suchonice 1:9, FC Lutín - MK Jívová 1:12, KZT Štěpánov - Ajax Pivodam 3:3, FC IJZ - Odra 1:2, Sokol Skrbeň - FC Bublákov 3:0 kont., MK Chudobín volno

1. Žerotín 12 69:27 20

2. Sokol Skrbeň 12 61:27 16

3. MFK Suchonice 12 46:35 15

4. Ajax Pivodam 12 55:26 14

5. KZT Štěpánov 12 31:27 13

6. MK Jívová 12 55:42 12

7. Odra 12 35:38 12

8. MK Chudobín 12 41:41 11

9. Zora club 12 41:57 10

10. FC Bublákov 12 26:32 9

11. FC IJZ 12 24:43 4

12. FC Štok 12 24:68 4

13. FC Lutín 12 25:70 4

14. Sokol Slatinky 12 0:0 0