Výsledky:

1.liga

Sokol Pohořany - Inter Šternberk 5:3, Pergola - Kovo Dřevo 2:3, FC Skunk - Galatasaray 0:0, FC Chelsea - FC Levotil 4:1, RoDo Legendy - RK Kafki 2:9, Sokol Mezice - FC Marky Sport 3:0

1. RK Kafki 9 70:21 16

2. FC Chelsea 9 44:22 15

3. Galatasaray 9 49:29 14

4. FC Skunk 9 29:20 13

5. RoDo Legendy 9 33:24 13

6. Sokol Pohořany 9 42:36 9

7. Sokol Mezice 9 20:31 8

8. FC Marky Sport 9 22:45 8

9. SK Véska 8 33:29 7

10. FC Levotil 9 26:35 6

11. Pergola 9 28:34 5

12. Real HDO 8 22:35 4

13. Kovo Dřevo 9 26:57 4

14. Inter Šternberk 9 24:50 2

2.liga A

Celtic Olomouc - FC Křídla 4:3, Rychlá rota - FC Luběnice 3:6, Raptors team - Moravan Cholina 11:3, Modos - 1.FC Loučany 1:6, SK Profit NV - United Players 0:5, FC Hroší stavby - FC Chořelice 6:5

1. United Players 8 40:14 14

2. Koník Litovel 8 36:14 14

3. FC Hroší stavby 9 43:27 14

4. FC Luběnice 9 37:31 12

5. Raptors team 9 44:35 10

6. FC Chořelice 9 39:25 9

7. Moravan Cholina 9 26:40 9

8. 1.FC Loučany 9 21:20 8

9. Rychlá rota 9 26:32 8

10. Celtic Olomouc 9 31:41 7

11. El. Otáhal A 7 35:39 6

12. FC Křídla 9 24:33 4

13. Modos 9 28:46 4

14. SK Profit NV 9 17:50 1

2.liga B

Galacticos - FK Krčmaň 11:0, Sokol Dubany - Foxhunters 9:6, Bílá puma - Roko Samotišky 7:4, SK Holice - Pivní balet 99 0:0, Kamerun - SK Mrsklesy 9:3, Dorespo Lošov - Restoma Štěpánov 0:4, Meta Pohořany - Lazce United 4:1

1. Galacticos 9 54:15 15

2. FK Krčmaň 9 44:28 14

3. Bílá puma 9 41:27 12

4. Restoma Štěpáno 9 32:27 11

5. Pivní balet 99 9 25:29 9

6. Foxhunters 9 40:38 8

7. Meta Pohořany 9 22:27 8

8. Sokol Dubany 9 33:33 7

9. SK Mrsklesy 9 31:40 7

10. Roko Samotišky 9 27:32 6

11. Dorespo Lošov 9 26:28 5

12. Kamerun 9 25:46 3

13. Lazce United 9 15:45 3

14. SK Holice 9 0:0 0

3.liga A

KMK Březové - Zákl. Hnoyland 4:2, AC Karasov - Sokol Unčovice 3:0, Arsenal Loučany - Buldog Unčovice 8:3, SK Náklo - FK Rozvadovice 5:2, FC Peklo NV - FC Nasa 1:5, Dřeváci Pňovice - FC Rataje 12:5, Bulldog Pňovice - Sedlisko 4:3

1. SK Náklo 9 43:25 13

2. FC Rataje 9 31:25 13

3. FK Rozvadovice 9 35:18 12

4. Dřeváci Pňovice 9 53:39 10

5. FC Nasa 9 33:31 9

6. Bulldog Pňovice 9 44:43 9

7. Sedlisko 9 24:25 9

8. FC Peklo NV 9 33:38 9

9. Sokol Unčovice 9 26:25 8

10. Buldog Unčovice 9 21:31 8

11. KMK Březové 9 22:34 8

12. Zákl. Hnoyland 9 26:31 7

13. Arsenal Loučany 9 34:36 6

14. AC Karasov 9 12:36 5

3.liga B

Sokol Křelov B - Dyn. Bystrovany 4:1, Mlha team - SK Kopeček 2:5, Barbar - 1.FC Skrbeň 8:1, Topmon Bukovany - Sokol Křelov A 2:2, MK Dl. Loučka - FK Břuchotín 3:2, Sokolka Horka B - Atl. Bystrovany 1:1

1. Atl. Bystrovany 9 43:16 14

2. MK Dl. Loučka 9 39:30 13

3. Sokolka Horka A 8 52:22 12

4. Sokolka Horka B 9 30:20 12

5. Topmon Bukovany 9 33:26 11

6. Sokol Křelov B 9 26:28 11

7. Rotor LBT 8 26:19 10

8. Sokol Křelov A 9 22:29 9

9. FK Břuchotín 9 34:25 8

10. SK Kopeček 9 21:24 7

11. Dyn. Bystrovany 9 22:29 6

12. Mlha team 9 28:45 6

13. Barbar 9 27:34 5

14. 1.FC Skrbeň 9 15:71 0

3.liga C

Zelené balet - Zero spiel 3:4, J.A.H. - Darkside 7:6, Académica - El. Otáhal B 2:4, FC Bastila - OSŽ Commando 3:3, NanoComplex - FC Broky 4:3, Real stars - Leaders 2:8

1. NanoComplex 9 56:21 18

2. FC Broky 9 59:35 14

3. Zero spiel 9 48:29 14

4. FC ZRTV Loko 8 37:25 12

5. El. Otáhal B 9 37:49 10

6. J.A.H. 9 38:34 9

7. Second Wave 8 41:41 9

8. OSŽ Commando 9 31:31 9

9. Leaders 9 36:36 8

10. Académica 9 34:39 6

11. Real stars 9 33:44 6

12. FC Bastila 9 23:39 5

13. Zelené balet 9 29:48 2

14. Darkside 9 28:59 2

3.liga D

Sportbar Sigma - Erena Černovír 8:2, Buff-belt - FC 1970 Bubeník 1:5, F1 - Bažanti 6:5, Blues rock - Hurikán VB 4:4, 1.FC Černovír - Geoboys 1:11

1. Hurikán VB 9 67:16 17

2. Geoboys 9 53:28 14

3. Chalapeňos 8 51:19 13

4. Blues rock 9 43:31 11

5. Bažanti 9 42:28 10

6. FC Fiasco 8 41:34 10

7. Hajduk Olomouc 8 40:35 10

8. FC 1970 Bubeník 9 28:28 10

9. F1 9 33:37 7

10. Buff-belt 9 32:34 6

11. Sportbar Sigma 9 36:49 6

12. FC Creditas 8 21:34 5

13. 1.FC Černovír 9 16:70 2

14. Erena Černovír 9 14:74 1

4.liga A

Ajax Pivodam - FC Bublákov 6:2, MK Jívová - Sokol Skrbeň 3:2, MK Chudobín - KZT Štěpánov 3:3, Odra - Zora club 3:4, Žerotín - FC Lutín 5:0, Sokol Slatinky - FC Štok 0:3, MFK Suchonice - FC IJZ 3:3

1. Žerotín 9 55:22 16

2. Sokol Skrbeň 9 57:24 14

3. Ajax Pivodam 9 51:19 14

4. MK Chudobín 9 34:31 9

5. MK Jívová 9 42:41 9

6. MFK Suchonice 9 33:36 9

7. KZT Štěpánov 8 23:23 8

8. Sokol Slatinky 9 29:29 8

9. Odra 9 28:35 8

10. Zora club 9 33:46 8

11. FC Bublákov 8 23:31 7

12. FC IJZ 9 23:30 6

13. FC Lutín 9 24:55 4

14. FC Štok 9 20:53 4