Netradičně v sobotu sehráli svůj duel fotbalisté Újezdu u Uničova, kteří v letošní sezoně zatím nepředvádí takové výkony jako v minulé. V té totiž Újezd proháněl suverénní Hodolany s Červenkou a v době přerušení soutěže byl třetí se ztrátou jediného bodu.

Tentokrát měl po sedmi duelech pouhé dva body, které trošku paradoxně získal hned v prvním kole za výhru na penalty na půdě Blatce, který od té doby body neztratil. Naopak Újezdu se povedlo bodovat až teď o víkendu.

Na domácím hřišti si 4:1 poradil s Novou Hradečnou, která byla po čtyřech kolech na čele, když ani jednou neprohrála, ale v Újezdě zapsala pátou porážku v řadě.

Domácí o svém triumfu rozhodli už v prvním poločase, když se dvakrát trefil Garstka a jednou Jonáš. Druhý poločas už neměl takový náboj, protože bylo de facto rozhodnuto a každý z celků zapsal po jedné trefě.

Újezd - Nová Hradečná 4:1 (3:0)

Branky: 9. a 29. Garstka, 22. Jonáš, 56. Kučera - 61. Havlíček.

Hattrick za půl hodiny

Za to Střelice si drží konstantní výkonnost z minulé sezony. Tu zakončily na šestém místě a nyní jsou dokonce čtvrté. Pomohl jim k tomu také nedělní výkon Kamila Vaňka, jenž zaznamenal hattrick, který stihl během třiceti minut.

Domácí Sokol vedl 3:0, jenže béčko Bohuňovic ani tak nesložilo zbraně a snažilo se s utkáním ještě něco udělat.

Ještě do přestávky se jim podařilo během čtyř minut souboj zdramatizovat a snížit na 3:2. Jenže ve zbylé části zápasu už branka nepadla a Střelice mohly slavit.

Střelice - Bohuňovice B 3:2 (3:2)

Branky: 12., 26. a 29. Vaněk - 34. Poláček, 38. Petřek.

Hodolany - Červenka 5:1 (2:0)

Branky: 9. Dohnálek, 45. Kaczmarczyk, 48. Mráček, 72. Spáčil, 77. Šrom - 58. Mic. Večeřa.

Fotbalisté Hodolan (v pruhované) porazili Červenku 5:1
Podívejte se: Červenka ve šlágru okresu nestačila na Hodolany, těm pomohli fans