Ani jednomu z týmů se v dosavadní části sezony příliš nedařilo. Červenka však do utkání vstoupila náramně a už ve třetí minutě vedla díky trefě Lukáše Rychnovského. Jenže to bylo z její strany vše. Potom už dávali góly jen hosté.

Ani vedení domácím příliš dlouho nevydrželo. Už v deváté minutě totiž srovnal Tomáš Mirga. Tento vytáhlý útočník se k týmu připojil po svém návratu z Anglie, kde pracoval. A odehrál už předešlý duel s Přáslavicemi (0:3). Tentokrát se však podílel na vítězství. Kromě vyrovnávací branky ještě u dalších dvou gólu svým spoluhráčům asistoval.

Hned minutu po něm se prosadil Martin Slavíček a ve dvacáté minutě uklidnil Sokol gólem na 3:1 Kamil Vaněk.

Okamžitě po změně stran bylo rozhodnuto. Vlastní brankou se prezentoval Patrik Vysloužil a bylo to 1:4. Střelicím ještě rozhodčí neuznal branku pro ofsajd a závěr svému soupeři Červenka usnadnila, protože dohrávala v oslabení, jelikož Rostislav Frait viděl v 71. minutě červenou kartu.

Střelice tak se sedmi body poskočily na 11. místo a přeskočily právě například Červenku, která má o bod méně a je čtrnáctá.

Už ve středu na svatého Václava má okresní přebor na programu vložené kolo a Střelice se představí v 10.15 na půdě béčka Hluboček. Červenka zajíždí na další prestižní zápas, kdy se představí v Nové Hradečné. Tento zápas má výkop v 15.30.

SK Červenka - Sokol Střelice 1:4 (0:1)

Branky: 3. Rychnovský - 9. Mirga, 10. Slavíček, 20. Vaněk, 46. Vysloužil vlastní.

Rozhodčí: Vaculík - Kenša, Zdeněk. ŽK: Klimek, Frait - Vařecha, Walter, Mirga, Knap. ČK: 71. Frait (Č.). Diváci: 80.