Favoritem duelu byl domácí Blatec a také to ze začátku potvrzoval. Dostal se už ve 14. minutě do vedení, když penaltu se štěstím proměnil Martin Hes.

Jinak se ale hrál vyrovnaný fotbal a Střelice dokázaly ještě do přestávky vyrovnat, když střílený centr do vápna poslal Kamil Vaněk a Václav Málek ve skluzu umístil míč do sítě. Jednalo se o klasický gól do šatny, protože padl ve 45. minutě.

Hodolany (v pruhovaném) porazily Šumvald 4:1

Ve druhé půli mohl střelický kapitán poslat svůj celek druhou brankou do vedení, ale penaltu po faulu na Martina Muzikanta poslal jen do tyče. Chuť si spravil o několik minut později, když po brejku zakončil nekompromisně a Střelice šly v 70. minutě do vedení 2:1.

Následně si Blatec vytvořil několik zajímavých šancí, jednou střelického brankáře Masaříka zachránila tyč, v dalších situacích zachránil on své spoluhráče fantastickým zákrokem.

TJ Blatec - Sokol Střelice 1:2 (1:1)

Branky: 14. M. Hes - 45. a 70. V. Málek.

Rozhodčí: Rosskohl - Přecechtěl, Petera. ŽK: Brzobohatý, Zaorálek. Diváci: 87.

Blatec: Brzobohatý - M. Hes, Zaorálek, Krátký, J. Baďura, Vlček, Kadlec, Janeček, Vilímec, Bareš, Tihlář. Střídali: Ševčík, Večeřa, J. Hes, Kubíček. Trenér: František Zaorálek.

Střelice: Masařík - M. Málek, Lolek, Král, Pavlík, V. Málek, Vaněk, Muzikant, Habermann, Slavíček, Walter. Střídali: Maršálek, Seichter. Trenér: Jindřich Huběnka.