„Do zápasu jsme šli v roli favorita, kterou jsme zvládli. Dostali jsme se poměrně brzo do vedení, čímž jsme se uklidnili a i nadále jsme hráli dobře. Přítomní diváci mohli být spokojeni,“ říkal po zápase spokojený navrátilec do kožušanské sestavy, exligista Ivo Krajčovič.

Kožušany do zápasu opravdu vstoupily poměrně suverénně. Už v páté minutě totiž skóre otevřel Jiří Stránský, o osm minut později jejich náskok zvýšil bývalý elitní brankář a nyní útočník Zdeněk Zlámal a ve 24. minutě upravil už na 3:0 Martin Soušek.

Za tohoto stavu první půle skončila a ta druhá se dohrávala už jenom z povinnosti. Deset minut po jejím začátku vstřelil čtvrtou kožušanskou branku znovu Zdeněk Zlámal.

Hodolany - Blatec
FOTO a VIDEO: Hodolany doma porazily Blatec a vedou již o osm bodů

Po tomto výsledku se domácí posunuli na čtvrtou příčku s 31 body a hosté se naopak propadli na místo dvanácté, když jim zůstalo bodů patnáct.

Sokol Kožušany – SK Haňovice 4:0 (3:0)

Branky: 5. Stránský, 13. a 55. Zlámal, 24. Soušek. Rozhodčí: Borovička – Valouch, Salva. ŽK: Stránský – Přidal, Mrtýnek. Diváci: 50.

Kožušany: Blaha – Boháček, Krajčovič, Rončák, Stránský, Herzán (46. Vyroubal), Soušek (46. Thomas), M. Rozehnal (39. Stuchlík), D. Rozehnal, Palaščák (65. Bezuhlyj), Zlámal (74. Vyvážil). Trenér: David Rozehnal (hrající).

Haňovice: Šibal – Přidal, Hlavinka, Uvízl, Lub. Otava (83. Dostál), Luk. Otava, Kučera (69. Vlk), Dostál, Sobota (56. Mrtýnek), Kutra (56. Novák), Hegr. Trenér: František Přikryl.